Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna budíku na budíky s otáčkoměrem


krena560

Recommended Posts

Ahoj klubáci, hned na začátek se omlouvám, ale dotaz zde sem nějak nenašel přesně.

Takže koupil jsem můj první auťák této značky rovnou 1,9 td 1998 asi PH1 nebo jak to přesně řadíte je to ten starší tip asi. 
No prostě auto z venku luxus ale ze v nitř hodně práce, první řadě mě strašně vadí, že budíky mají hodiny a né otáčkoměr. Né, že bych jej potřeboval, že bych neuměl řadit, ale ty hodiny jsou nevkusné a katastrofalní
měl jsem je i u Renaultu megane classic. Tam jsem je jednoduše vyměnil kus za kus, ale kamarád mi říkal, že na p406 1,9 td to nejde kus za kus, že nemají redukci. Je to pravdal, nebo ne? Mohu vyměnit kus za kus, nebo jak dohledám případnou redukci? Jak píšu je to mé první auto této značky přidám i foto interieru. Po případě děkuji za vaše nervy a užitečné odpovědi. P.S. opravdu jsem hledal téma. 

IMG_20161001_173756.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chces vymenit len hodiny za otackomer alebo cele budiky prehodis tak ako su?

Mas druhe? alebo? a ....

Je to len vymena, odsrobujes tie kryty dookola, na youtube 

 

da sa pouzit na vymenu budikov, ale je tam toho viac. najprv pozri.

inac kanal na youtube je PSA citrovideo a tam je toho habadej.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za normální koment, no spíš kus za kus neboli já jsem děsnej lempl a ještě bych budíky podělal :D šlo mě právě oto jestli to jde vyměnit jestli to bude fungovat zda to má to potřebné zapojení abych je právě nekupoval zbytečně že by chyběla redukce/nástavba na yt taky teď hodně courám ale zatím sem nenarazil :D  děkuji moc za pomoc :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...