Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508 vyhrievanie sedadiel


dzuro358

Recommended Posts

Zdravim, otazocka. Nefunguje mi vyhrievanie sedaciek. Docital som sa ze premerat rele, premeral a je dobre. Dalej som skontroloval konektory vsetky dobre az na ten co ide do ciernej skrinky asi je to k vyhrievaniu nejaka riadiacka tam su dva piny zhorene aj na soferovej aj u suseda. Skusil som srovbovacikom vysprtkat nastriekat kontakt sprej ale nehreje. Moze byt v prdely aj ta riadiacka ? Alebo mam hladat este iny problem ? Popripade viem zohnat len ten konektor, ze by som postukal kable a dal novy alebo tu ciernu riadiacku samostatne ? Este rozmyslam poistku ale neviem ktora to je.

 

Dakujem za vsetky postrehy, rady skusenosti

Upraveno uživatelem dzuro358
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš odfotiť tie konektory? Ja by som skúsil premerať odpor medzi tymi pinmi, čo vedú do sedačky. Ak sa bude dať namerať nejaká hodnota odporu, tak drôt v sedačke by mal byť ok. Ja mám problém s tým, že sedačky síce hrejú ale podla mňa slabo, ale konektory keď som pozeral vyzerali byť ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj, koupil jsem 508 SW asi před půl rokem a problémy s vyhříváním sedaček neustále. Nejdříve nešla sedačka u spolujezdce. Nějaké pohrávání s kabely pod sedačkou jsem zkusil, o moc chytřejší jsem nebyl. Kontrola všech pojistek. Potom jsem zkusil reset auta odpojením baterie cca na 15 min. Potom sedačka začala hřála. 3 týdny zpátky přestaly hřát obě sedačky, hledal jsem v návodu umístění pojistek, nenašel jsem. Vyndal jsem všechny pojistky u spolujezdce, všechny OK. U řidiče se mi je už nechtělo kontrolovat, bylo venku hnusně a valet se pod volantem s půlkou těla venku, aby na mě pršelo se mi nechtělo, to samé v motorové části. Pak se z ničeho nic rozchodilo vytápění u spolujezdce, ale u řidiče to stále nešlo. Tak asi tak. Nejdříve bych zkusil nejmenší zlo a vyzkoušel pojistky, potom reset auta odpojením baterie a pak se hrabal v zapojeni sedaček, ve vyhřátych Pinech atd. Ty sedačky jsou snad na heslo, tak jako odemykání bez klíčkové pouze klikou. Každou chvíli jde a nejde a pokaždé na jiných dveřích. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě je to naštěstí snad první věc kde mám problém u tohoto auta. Jo a ještě bederní podpěra nechce moc chodit. Nejspíš bude problém někde v kontaktech konektorů. Vzhledem k těmto závadám bych to hledal někde kolem kostry. Ale nechám to až bude hezky. Teď se mi do toho nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...