Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 406


Sniper17

Recommended Posts

Máš pravdu teď na to koukám,dá se nějka například podle win zjistit jestli to je po nehodě ? po telefonu byl autobazar nějak zaražený na otázky a jen řekl mám toho na place více každé auto neznám.

Upraveno uživatelem Sniper17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, oddie napsal:

A cos asi tak čekal, že ti řekne? Pro něj jsou to jen housky na krámě. 

Je mi jasné že je to jen kus na prodej ale když už chci něco prodat tak se alespoň snažím o komunikaci a ne že řeknu tak to nevím a tohle taky netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu mi hlava nebere ,proč člověk z Mostu ,kde to máš přes čáru pár km loví auto na výpadovce z práglu

tento prodejce si dal záležet na množství silokon oleje,což je tak trochu krok zpátky a dokonale naleštil tuhle káru ,co má odhadem tak 350 tis km...viz řadička volant jak z výroby.... a motor se taky ručně nečistil ,ale hezky pod tlakem...

..akorát se nevěnuje dětem,,protože jak se dokonale věnoval ARVě,Vapce,silikonu,tak zapoměl na mapy po kafi a slinách od děcek na zadním opěráku ,zvlášť střed opěrka....nevím jestli tohle vytáhneš přípravkem na koberce ,ale ani to už proběhlo a skvrny zůstaly dál ....možná ještě amoniak ,ale už tak je to dost vybělený....

 

to mu nemůžeš dotáhnou něco slušnýho za pár euro...?

 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tuhle káru to není třeba ,už z fotek je vidět ,co je měněné....:aut a kde nechal tesař ,,díru,,

tohle nejspíš bude žhavý kandidát na generálku elektroinstalace kolem motoru ,když tam není zrnko prachu ani špínečka za nehet .....

z modulu ABS by se dalo jíst a z plast krytu motoru u znaku lva ještě zaschlý prach,jak tekla voda dolů....při pohledu na alternátor hned pod tím je mi z toho nevolno

 

za 14 dní nechávám generálkovat hlavní svazek kolem motoru na svým,,,zájemcům můžu pak prozradit ,co ta sranda bude stát...el. to vidí na 3 dny.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...