Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Držák telefonu,gps a pod


vendelinek

Recommended Posts

Tak jsem narazil na zajímavej magnetickéj  držák  mobilu do auta,nemáte ho už někdo,a jestli jo,Tak by mě zajímaly zkušenosti ,mám držák docela dobrej,měl jsem ho dole na předním skle v prostředku nad palubkou  a na stk mi ho sundali, že to tam nesmí bejt 

http://www.slevotoc.cz/magneticky-drzak-telefonu/ 

Odesláno z Samsung J 5 (2016)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laďo, jde,To není problém,problém je,že  když potkáš štouru policajta, tam to prostě nemá co dělat a má pravdu, i kameru jsem si přemístil,nejen kvůli tomu,že se mi tenkrát rozbil držák,ale,aby nebyla ve výhledu zorného pole 

Odesláno z Samsung J 5 (2016)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, ani to nesmí být (na STK mi byl sundán) ;) Ale k origo Smasung držáku (také používám) asi ten disk dávají, já ho nedokupoval. Ale možná jsem ho jen prostě měl doma :D

 

EDIT: Aha, už to vím, já mám nabíjecí a tam určitě v příslušenství disk je: https://www.czc.cz/samsung-nabijeci-drzak-do-auta-univerzalni-ep-hn910i-cerna/160712/produkt  Jestli i u obyčejného, to nevím.

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Péťa napsal:

Radku, ani to nesmí být (na STK mi byl sundán) ;) Ale k origo Smasung držáku (také používám) asi ten disk dávají, já ho nedokupoval. Ale možná jsem ho jen prostě měl doma :D

 

EDIT: Aha, už to vím, já mám nabíjecí a tam určitě v příslušenství disk je: https://www.czc.cz/samsung-nabijeci-drzak-do-auta-univerzalni-ep-hn910i-cerna/160712/produkt  Jestli i u obyčejného, to nevím.

 

Proc nemuze byt?  ve vyhledu neprekazi. U obyc drzaku disk neni,  dokupoval jsem ho.

By me zajimalo kam si můžeš lipnout navigaci kdyz na skle je to za pokutu

 

S4 ma magneticke cidlo pro flip pouzdro. Displej se vypne pri zavreni flipu,  tak proto tmavnul displej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem kouknul do krabice s "obyčejným" originál Smasung držákem a ten disk tam taky mám.

 

Když ho dáš na palubku, tak ve výhledu překáží. To samé navigace na skle - neměla by být. Asi je podle zákonodárců lepší ji mít někde mimo výhled a pořád lítat s očima ze silnice někam na navigaci a zět :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

Stanovisko MD k umísťování navigačních systémů na předním skle vozidla

 
 

 

Na trh ČR jsou uváděny navigační systémy, u kterých je deklarována možnost jejich umístění na čelní sklo vozidla, objevily se dotazy na správnost takového postupu. K dané problematice vydává Ministerstvo dopravy následující stanovisko:

Umístění navigačních systémů přísavkou na čelní sklo vozidla lze připustit, avšak za splnění všech zákonných podmínek. Z legislativně-technického hlediska řeší umístění navigačních systémů ustanovení § 34 odst. 3 vyhlášky MDS č. 341/2002 Sb., v posledním znění, tj. textem „ v zorném poli řidiče nesmí být umístěny žádné předměty, které by omezovaly výhled řidiče všemi směry...“. Vlastní navigační systém musí mít schváleno odrušení a elektromagnetickou kompatibilitu, dle předpisu podle EHK/OSN č. 10.02 nebo dle směrnice ES č. 72/245, v posledním znění. Informaci o plnění této podmínky je povinen sdělit ten, kdo uvádí dané zařízení na trh. Na předmětnou výbavu se vztahují i požadavky na bezpečnost interiéru vozidel dle předpisu EHK/OSN č. 21 nebo směrnice ES č. 74/60, v platném znění, při použití v osobních automobilech (kategorie M1).

Obecné určení míst, kde je možné umístit navigační systém připevněný přísavkou na čelní sklo není možné, protože zorné pole řidiče, tj. pole výhledu řidiče, je nutno posuzovat pro každý typ vozidla individuálně, protože plocha čelního skla není u všech silničních vozidel totožná se zorným polem řidiče. V důsledku konkrétních konstrukcí čelních skel a předních částí vozidla dochází v některých případech například k tomu, že řidič čelním sklem vidí na části karoserie a ne na vozovku a okolí vozidla (např. výhled je i na kryt motoru) a tato plocha čelního skla tedy není zorným polem řidiče. Další plocha čelního skla, která není zornou plochou řidiče, je horní část plochy čelního skla se sníženou propustností (horní ztemňovací pás). Tyto plochy čelního skla jsou uvedeny jako příklady, kdy celá plocha čelního skla není zorným polem řidiče, neznamená to však, že jde o schválení možnosti montovat předmětná zařízení do těchto míst, bez kontroly plnění všech požadavků v konkrétním případě. Při silniční kontrole může policie např. ověřit, zda navigační systém je v konkrétním případě umístěn tak, že nezakrývá výhled řidiče.

 

                                                                                    Ing. Josef Pokorný v.r.

                                                                                               ředitel oboru

                                                                                            silničních vozidel

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Péťa napsal:

Tak jsem kouknul do krabice s "obyčejným" originál Smasung držákem a ten disk tam taky mám.

 

Když ho dáš na palubku, tak ve výhledu překáží. To samé navigace na skle - neměla by být. Asi je podle zákonodárců lepší ji mít někde mimo výhled a pořád lítat s očima ze silnice někam na navigaci a zět :grr

Me neprekazi. Horni cast telefonu je proti kapote. Vyhled na silnici omezen nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V berlingu jsem měl držák na telefon na palubce na tom kotouči jako píše Radek. Teď v 807 mám držák telefonu přicuclej na tom  skoro trojúhelniku na dveřích. a v koutě palubky mám přilepenej nový kotouč na držák na navigaci( tablet).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 9. 2016 at 19:05, vendelinek napsal:

Tak jsem narazil na zajímavej magnetickéj  držák  mobilu do auta,nemáte ho už někdo,a jestli jo,Tak by mě zajímaly zkušenosti ,mám držák docela dobrej,měl jsem ho dole na předním skle v prostředku nad palubkou  a na stk mi ho sundali, že to tam nesmí bejt 

http://www.slevotoc.cz/magneticky-drzak-telefonu/ 

Odesláno z Samsung J 5 (2016)

No ovšem tohle je ještě větší bomba :Dhttp://www.slevotoc.cz/drzak-telefonu-na-volant/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...