Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bezpecnostne skrutky - neviem rozmer


yarco

Recommended Posts

Podle mě na hliníky patří - obzvlášť, když se parkuje převážně venku, A hliníky autu sluší daleko víc než plechy,

Já kupoval tyto http://www.kolove-srouby.cz/kolove-srouby/eshop/4-11blank/0/5/875-Pojistne-srouby-M-BLOCKY-M12x1-25x36mm-plocha-podlozka-klic-17-19

a k tomu

http://www.kolovesrouby.cz/kolovesrouby/eshop/1-1-Kol/0/5/934-Kolove-srouby-M12x1-25x36-chrom-Peugeot-s-plochou-podlozkou-klic-19

Bohužel ta bezpečnostní hlava je na pohled o dost menší :-( - z dálky při mírně bočním pohledu zdá, jakoby tam šroub chyběl. Ale za tu cenu ...

Pokud si vzpomenu, tak až zítra půjdu pro auto holce do garáže udělám fotečku.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam hlinikove disky a tie bezpecnostne skrutky chcem aj koli tomu ze idem kupovat nove pneu a nechcem si najst rano auto bez kolies :)

mam ho len chvilu tak preto nad nimi uvazujem.

a este jedna otazka - nahradne koleso mam take uzsie dojazdove - mozem pouzit sroby pri vymene z ineho kolesa alebo je lepsie dokupit dalsie - kratsie..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš zimní "plecháče" tak si 4 kousky dej k dojezdové rezervě. Já mám na 207 rezervu plnohodnotnou, ale na plechu. Plecháče mají kratší šrouby než hliníky. Takže v létě se vozí 4 šrouby z plechů u rezervy.

U 308 to mám naopak - originál rezerva je na hliníku a v zimě, kde jezdím na plechách, vozím s sebou sadu bezpečnostních šroubů na letní hliníky - to proto, že mají krabičku a nepoztrácí se :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...