Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 V6 po zahřátí zdechne a už nenastartuje


JardaMoj

Recommended Posts

Ahoj, po dlouhý době mám zase jeden problém. Zakládám nové téma, protože stejný problém jsem tu nenašel. 

Se svoji V6kou, rok 97, nastartuji, chvilku jezdím a po zahřátí auto samovolně zdechne a už nenastartuje. Zároveň po otočení klíčku přestane na budíkách svítit kontrolka diagnostiky motoru - když není dostatečně zahřátý, občas problikává (video). Musím pak počkat klidně až do druhého dne, než se zase vzpamatuje, naskočí kontrolka a motor normálně chytne. Zkoušel jsem již vyměnit obě relátka u ŘJ, dokonce i samotnou řj za totožnou. Imo klávesnici mám už leta vypnutou, tím to asi taky nebude. Proměřoval jsem i piny do řj, proud do nich jde i když chytá, i když nechytá, to je taky stejný... Pojistky mám všechny zkontrolovaný.  

Máte nějaký tipy, čím by to mohlo být? :( Dál bych byl rád za doporučení na elektřikáře s dia, co by byl schopen se na auto přijet podívat (Jirny u Prahy) - riskovat přejezd se mi s tímhle moc nechce. 

Díky moc

Přikládám video problému: 

 

Upraveno uživatelem JardaMoj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cievkami co mas na mysli? cievky na sviecky?

skus to napichnut na diagnostiku v momente vypadku kontrolka preblikne(podla videa) takze zrejme tam nieco zapise do tej rj motora  a mozno nezapisuje nic len klasicky zasvieti pri zdochnutom motore

napadaju ma dve veci bud napajanie alebo kostra rj motora alebo snimac otaciek motora ,ten snimac sa da overit cez dia ked to vypadne tak budes sledovat na diag live data otacky motora ak budes tocit motorom a otacky budu 0 tak zrejme snimac otaciek

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo na svíčky

dobře díky za tipy, zkusim. Napájení ŘJ mám proměřené, to je v pořádku, šťáva tam jde. Když otočím klíčkem, je slyšet, jak v řj cvakne-pokaždé. Ukostření nevíš kde mám hledat?

Snímač zkusím také. Je mi právě divný, že to dělá kraviny jen po zahřátí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem kde ma tvoja rj kostry nemam schemu na V6 to cvakanie neni v rj motora ale v tom dvojrele v tom kastliku pre rj motora jedno rele spinas ty otocenim klucika to druhe relatko spina rj motora co napaja cerpadlo aj cievky preto cerpadlo nejde lebo rj motora zatial z neznamej priciny ho nezopne

a aj keby ho zopnes ty rucne za rj motora stejne ti to nepomoze lebo rj motora nebude ovladat vstrekovace a cievky

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...