Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Acer,spatny hdd??


vasekwalenta

Recommended Posts

Ahoj kluci,mam problem s notebookem acer aspire E1-531.zakoupen v roce 2013 a v cervenci 2016 byl na reklamaci protoze odesel hdd,dali mi novy.letos v cervenci odesel opet hdd a uz jsem je upozornoval ze je tam neco spatneho.vymenily opet jako zarucni opravu ktera se vztahovala na hdd(nejdriv mi napsali ze mi to opravi za 2850kc,kdyz jsem se ozval ze mam na hdd zaruku tak ho rychle vymenily a ani necekli).no a vcera?opet hdd je v haji,notas pomaly a nechtel nabehnout,uplne stejne chyby jako pred tim.volal jsem tam a ze mam poslat notas a mrknou na to.pokud to pry bude hdd tak ho vymeni ale poud zjisti ze je to neco jineho tak to budu muset zaplatit.....poradi nekdo co mam delat a jak zjistit cim to je?dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být HDD a taky nemusí. Předpokládám, že po výměně HDD byl také nainstalován nový OS a vše běželo OK. Spusť správce úloh a podívej se vytížení procesoru. Pokud nejsou spuštěny žádné úlohy = pouze zapnutý počítač, měl by být výkon na cca 2-5%. Měl jsem podobný problém. PC se stále zpomaloval až do prakticky nepoužitelného stavu. Celý problém způsoboval spuštěný proces (služba) "svchost" a zacyklený požadavek na vyhledávání aktualizací. Mě tento problém způsobovala aktualizace KB3035583.  Nicméně je to jen jedna z možností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud při instalaci byl použit dříve vytvořený recovery disk popř. image původního OS, tak některá nastavení zůstala zachovaná. Po pár "haváriích" si komplet image ukládám po týdnu. Je jasné, že když se zhroutí OS, tak něco musím oželet, ale obnova není tak bolestivá a časově náročná.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To MotoMoto - dobrý dotaz, odpověď by mohla naznačit komu se obloukem vyhnout.

To Vasek...  a ještě maličkost. Pokud dojde opět na výměnu HDD, pak bych rozhodně šel do SSD - rozdíl v rychlosti je opravdu viditelný. A co značky bych doporučil KingStone.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...