Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 307 1,6 po nehodě


Vena garážmistr

Recommended Posts

Kolega by rád prodal auto které je po nehodě. Zkouší to prodat takhle než to odveze na vrakoviště. Auto vrčí je vzatý řidičovo bok tam jsou oboje dveře KO, okenní airbag KO ,airbag řidičovo sedadla KO,  práh je prolomený viz foto , čelní okno KO , sloupek u okna je vzatý, je hnutá palubka směrem ke spolujezdci, zadní blatník je protržený.  O auto bylo vcelku solidně pečováno.  Kontakt buď mě přes SZ nebo  t.travnicek@seznam.cz

cenu nabídněte

R.v.: 2002

km : 190443

stk  : do 6 /2018

WP_20160922_007.jpg

WP_20160922_008.jpg

WP_20160922_010.jpg

WP_20160922_006.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Doplnil jsem.  No určitě by chtěl za to získat více než od  ekolikvidátorů.  Proto jsem se nabídl že to zkusím inzerovat  zde protože si myslím že by to mohlo jít ještě resuscitovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle na nic jiného než na pár dílů nemá smysl, a pokud to vezme nějaký kšeftař, který se tím živí, tak tomu nabídka pochopitelně bude odpovídat (aby se mu vůbec vyplatilo to odvážet a rozebírat). Je fajn, že zůstal nerozbitý předek, ale i tak to žádnou velkou hodnotu nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resuscitace? tohle je na nový celý boční rám... zprovoznit tohle je totálně neekonomické.

Kirkizova nabídka je podle mě dobrá ... pokud to nikdo nechce doma rozebírat po dílech a pak zjistí, že mu stejně 80% auta doma zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...