Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Partner 1.4i - miestny parťák


573v0

Recommended Posts

A hotovka, plne osadený, už len šupnúť do auta a dúfať :D Len jedna vec ma trápi, a to chýbajúci konektor na čidlo tlaku oleja :myslim Väčšinou býva vo zväzku čo vedie k alternátoru, ale ten som rozobral až k najbližšiemu rozvetveniu a žiadny iný vodič tam nebol.. tak žeby sa to ťahalo zo zväzku niekde od lambdy? 

P1130063.jpg

P1130065.jpg

P1130084.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečne po dlhej dobe Parťák zase vrčí :potlesk Motor šiel dnu lahučko, vošiel sa komplet nastrojený okrem zvodov a alternátora :D o tom môžem na 106ke len snívať.. Každopádne motor naskočil na prvý šup, samozrejme po tom čo som ho pár krát pretočil naprázdno s odpojenými vstrekovačmi, nech sa premaže a len si tak pradie :D

P_20161112_131807.jpg

P_20161112_141436.jpg

P1130096.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Behom sviatkov sa s parťákom diali veľké veci :D Začalo to tým, že mi to v ľavotočivej zákrute dosť výrazne vibrovalo, skúsil som odpojiť stabilizátor, vymenil som zadný silentblok na ramene no stále žiadne zlepšenie. Tak som spravil nákup, zavrel sa do garáže a je po probléme :D Vymenil som rovno všetky silentbloky, spodné čapy, ložiská, kotúče aj dosky, stabilizátory, zrepasoval som brzdiče a vymenil tyčky riadenia a rovno som tam dorobil aj riadenie s posilovačom :D Vibrácie sú preč aj keď teda neviem povedať čím to bolo, lebo zničené bolo všetko.. ložiská hrkali, kotúče boli zhrdzavené, brzdiče sa nevracali, silentbloky utrhnuté. Ešte treba skočiť na geometriu a lepšie napnúť remeň na alternátor ale v podstate mám hotovo, môžem osláviť nový rok :D 

P1130156.jpg

P1130162.jpg

P1130167.jpg

P1130173.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A záverečné skladanie, skoro všetko čo sa dalo vymeniť som vymenil, časom asi príde rad aj na poloosy a tlmiče aj s uložením - poloosy už majú menšiu vôľu vo vonkajšom kĺbe a tlmiče zas majú opotrebované horné uloženie, no vymením to asi všetko naraz, keď zas budem mať chuť zanadávať si v garáži :D 

P1130178.jpg

P1130179.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak asi som vyriešil záhadu chýbajúceho vodiča na pripojenie čidla tlaku oleja :D keď som reorganizoval kabeláž od alternátora, aby šiel umiestniť za motor, všimol som si že k malej svorke vedú dva vodiče, miesto jedného.. nniekto asi videl odpojený kábel od čidla a myslel si že to má ísť na alternátor :D tak už len zistiť ktorý z nich patrí na to čidlo a mám zas o problém menej

P_20161230_095507.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No exteriér a interiér vyzerá strašne ale to ani neriešim, na to sa u dodávky nehrá :D Ale keď bude motoricky a podvozkovo poriešený, tak budem spokojný :D Ešte ma čaká repas zadnej nápravy, ošetrenie pár hrdzavých miest na podlahe a mohlo by to zatiaľ stačiť..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je paráda :D

Nachystám teda garáž a vysvětli nějak doma že tady u mě nějakej čas strávíš :D

Já si na baráku udělám úplně všechno, ale rozebrat celej motor, a znovu ho dát dohromady to už je na mě vysoká škola, já se omezím tak na brzdy a podobně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...