Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

opravná sada na pneu


Bacyl

Recommended Posts

Mám pocit že na tohle je ta sada k ničemu. Proč prostě nemůžeme vozit náhradní kolo jako kdysi. Hlavně že se vymýšli pičovinky ve smyslu že pomazankové máslo není pomazankové máslo ale že to je pomazánka atd.

Kdo schválil ty sady na opravy by potřeboval pověsit za koule do průvanu.

Jak opravit kolo pokud se toto stane?

Ptal jsem se v servise jestli je možnost dodat náhradní kolo do kufru a prý to už zkoušeli ale nejde to :-(

 

 

guma.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel havarijni nemam a na to než nekdo přijede se moji žene čekat nebude chtit. Už tak z toho byla docela v pasti. 

dalsi problem je to sehnat nekde gumu 215 vetsinou maji skladem 205.

¨Tommy je možno nekde najit presne oznaceni toho co jsi kupoval? koleso a ty věci do kufra? zajedu do servisu a hned to kupuji. Chtel jsem to po nich a cenu jsem neresil. Proste rekli ze to nejde. takže ted bych měl neco v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano , to co tam mas, to sa cele vymeni. lebo tam mas len miesto na ten plast a miesto na kompresor. Skoda, ze som to neodfotil. GT ma dojazdovku len preto, ze pod kufrom je vyfuk velky ako placka, klasicke mimo GT verzie tam spokojne R17  napchaju a mas miesto na naradie ako ja som mal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zitra nafotím muj kufr a pak se mužeme domluvit co mam koupit atd. proste je jedno kolik to bude stat ale nerad bych nechal priste zenu na holickach bez kola. přístě budu nekde jinde a co ona tam sama bez gumy neudela nikdo nic. tak ji aspon nekdo to kolo prehodi. to jsem chtel udelat drive viz me prispevky kolem Brezna.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes objednáno. Stačí mi jen popruh, vložka do kola na hever a klíč. Tapecírunk co je nalevo od rezervy cca za 3500 se mi zdá zbytecný když to překryji platem přes celý kufr. Bohužel nemám ofocen nákres díluů co mi ukazovali v peugeotu ale myslím že se bez části 19 a 20 obejdu.

Ale pokud by byl někdo schopný dát  sem z jejich systému složení kufru byl bych rád.

Upraveno uživatelem Bacyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím pánové a dámy,

měl bych otázku. Jedná se o to, že jak jsme pichli kolo viz výše :-) tak jsem koupil nové gumy 2ks nechal jsem prezout a vyvážit . a auto najednou jede doleva. (proste tahne na levou stranu pri pustení volantu. volal jsem na pnuservis a rekli mi ze to je asi zbihavost. no nic ríkal jsem si mesic do pretzouvani na zimni obuti a tak pockam jestli to bude delat po prezuti na zimni ( stejny servis  vyvázil atd, jednalo se o nove elektrony od peugeotu a gumy kontinental take nove) nasrali mi tam zavaziho cca 50-60g zda se mi to moc na nove elektrony a nove gumy

jeljsem se  projet a ono ejhle auticko jede zase naopacnou stranu jak s letnima cím to bude poradite? ( vpravo)

porad mi trvdi ze to tim vyvazenim neni ale mam pocit ze to bude bud spatne nalepene zavazi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...