Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pokus o vraždu Peugeotem 306


Recommended Posts

Taky jsem hezkých pár tisíc kilometrů stopem najezdil a je samozřejmé, že samotné ženy jako řidičky byly v menšině, ale byly. Jezdil jsem většinou za hranice a tam zastavovaly, ikdyž jsme byli na stopu dva. On totiž stopař riskuje úplně stejně, jako ten řidič. Jen ten řidič má výhodu v tom, že si to může na poslední chvíli rozmyslet a ujet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mám pocit..., že tu čtu všechno tak před "10ti lety" sem stopoval... Za mlada sem najezdil stopem... Doba se přeci mění.. :) Pozoruju, že stopařů celkově ubývá.. Ale asi to hude Studentem a jeho levnejma jízdenkama... :D 

pánové udělala sem tu kuli vám teď v práci průzkum (věk v průměru 19):

1. kdyby měl stopař muž kanystr:

kluci - 4 ano 17 ne

holky - 1 ano 14 ne

2. kdyby měla stopařka žena kanystr:

kluci - 19 ano 2 ne (to mě překvapilo - šlechetníci :) )

holky - 3 ano 12 ne

3. Stopař muž bez ničeho:

kluci - 1 ano 20 ne

holky - 0 ano 15 ne

4. Stopařka žena bez ničeho:

kluci - 2 ano 19 ne

holky - 1 ano 14 ne

 

takže beru.., že i ženská zastaví, což tu nepopírá od začátku nikdo.., ale rozhodně v menší míře než muži..

dál mi z celýho "průzkumu" vyplynulo podle jejich komentářů, že jestli si v dnešní době někdo neumí natankovat, tak je idiot... :D a celkově tak polovina dotázaných je z méně bystřejších, protože vůbec nechápali, proč má stopař kanystr... :D 

byla to s nima docela zábava... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je celkem jasný, že puberťáci v Praze nechápou, na co je vlastně stopování dobrý, když tu co 5 minut jede tramvaj... Mezi vesnicema, kdy jede bus jednou za uherák se ale pořád stopuje celkem běžně, naposledy jsem takhle někoho bral před měsícem. Ubyli ti, co postávali na výjezdech na dálnice, to je pravda, ale mezi dvěma dírama, což byl případ i toho nešťastného stopaře z odkazu, se jezdí furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s tím co zde napsal oddie. 

    Já jsem v době kdy jsem jezdil kamionem stopaře/ky brával. Ale pak měl kolega z firmy dost velký problém s nařčením ze znásilnění a trvalo to přes rok než se podařilo ho zbavit všech obvinění takže po této přenesené zkušenosti jsem přestal. Pak jsme dostali velmi přísný zákaz od firmy brát stopaře. Jemu se z toho povedlo dostat ale rozpadla se mu rodina přišel o dost přátel protože málokdo věřil tomu že se podaří ho zbavit obvinění naštěstí se firma tehdy ke všemu postavila dost dobře a sehnali mu sice mladého ale nadšeného advokáta a ten vymyslel geniální obhajobu ale došlo to až k soudu protože ani policajti a ani prokurátor nechtěli přijmout důkazy které předkládal, i když byli dost jednoznačné použil záznam z tachografu + záznam ze sledovací GPS které byli na všech autech. Ale až soud který na ty záznamy zadal znalecké zkoumání jestli nejsou upravené je uznal a jeho očistil. Samozřejmě že když jedu tady u nás a mezi vesnicemi se plahočí někdo známí tak ho svezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...