Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Video


wally83

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz. Koupil sme z bazaru tři roky starou 5008. Mám mezi předními sedadly multimediální systém napojenej na ty lcd obrazovky. Zkoušel sem si prvně telefon zapojit jako audio přes jacka na cinche. Ve sluchátkách hudba šla. Tak sem koupil DVD přehrávač. Zvuk sice slyším, ale když je připojenej video vstup, tak video a obrazovkách nejde, hlásí to no signal a ve sluchátkách jde jen zvuk ale dost to brumí. Nevěděl by někdo v čem je problém? Ještě dodám, že ten přehrávač má A/V výstup přes jack na cinche, ale na konci sou ty cinche samice, takže abych to propojil s tím multi systémem musel sem ještě dokoupit kabely samec/samec, abych to zapojil. Takže nevím, kde je problém, zda ve špatnejch kabelech nebo je něco s tím videm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Co zkusit prohodit barvy cinchů? Už jsem se setkal s tím, že video bylo z redukce 3.5" jack na 3x CINCH vyvedeno na červený místo na žlutý a stereo zvuk byl v bílém a žlutém.

Upraveno uživatelem FuDa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...