Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velký displej z Van na CAN


kibi

Recommended Posts

Zdravím,

hledal jsem ale nenašel. Mám P307 facelift - tudíž CAN-CAN síť a origo rádio RD4, je mi jasný že RT3 z předface nebude komunikovat, ale nezkoušel někdo připojit velký barevný displej z předface na facelift, popř co to obnáší - jednoduše, zda je nutné sehnat i velký displej z faceliftu? Díky za postrknutí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám že toto asi nikdo neřešil, tak ještě jedna zapeklitá...

mám RD4 a komplet bych vyměnil za RT4 s velkým displejem, otázka zní: pokud vytáhnu z jednoho vozu komplet displej včetně RT4 (větráčky, kablíky mezi radiem a displejem...) sedne poté do tohoto vozidla moje RD4, respektive sedne konektor z velkého displeje na malý a konektor z RT4 na RD4 bez nutnosti "přepinování" (optiku si samosebou vyjmu pro velký displej)?....jednoduše mi jde o to, zda nebude nutné rozmotávat hlavní svazek k radiu a lovit ho u BSIčka...díky znalým za věcné postřehy ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši to jsme si nerozuměly, optiku i větráčky (stejně jako mikrofon a anteny) si z původního vozidla vytáhnu....jde mi o to, zda po "vybrakovani" velkého displeje a RT4 půjde na zbylou kabeláž (Fakra, malý konektor na displej) moje RD4ka a malý displej....skrátka zda nebudu muset tahat svazek k radiu od BSI a kabel k displeji. Diagnostika a VINko mi je jasné...díky.

 

EDIT: pokud se nepletu viz přiložené foto = RT4 a ta by měla mít stejně jakoRT3 mezi velkým displejem a samotnou navi optiku? pokud ne, je to tedy řešené pouze konektorem displej - tělo navi?

rt4.jpg

Upraveno uživatelem kibi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, chápu...jsem "jantar", žiju v tom že je to jako u RT3ky, tu jsem přepojoval u P407 :)

takže prostě vytáhnu RT 4 a velký displej, přehodím RD 4 a malý displej a mělo by to být plug&play s kabeláží ? u mne potom přeházet akorát antény a propojku mezi RT4 a displejem? díky pane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak...auto s navi bude jezdit = optimálně bych chtěl přijet, přehodit radia, displeje diagnostikou odblokovat a frčet dom s RT4 a velkým displejem :) hrabat se mi ve svazku moc nechce, i když to asi není taková hrůza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak ještě pár otázek pro upřesnění :) ve faceliftu Puga 307 se dávaly k velkému displeji RT3, nebo RT4 jednotky..

1. půjde RT3, nebo RT4 nahradit rneg jednotkou tzn, sedne kus za kus, nebo je nutné něco přepojit....

2. sedne displej RT3, RT4 jednotky do rneg (pokud se nepletu RT3 optika = nesedne, RT4 po kabliku, sedl by? )?

díky a upřesnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...