Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206SW GTI Drnčení výfuku - Kdo z Brna pomůže?


Guest onzik88

Recommended Posts

Čau klubáci,

 

už od koupě mi na mojem 206SW GTI drnčí cosi vespod, jde to někde od výfuku, řekl bych z přední části, nejspíš nějaký kryt?, ale bylo mi řečeno že možná i vysypaný katalyzátor. Na autě byl laďák, dal jsem origo výfuk ale problém zůstal.

Za studena je to slyšel opravdu hodně v určitých otáčkách( cca kolem 800rpm na sytič) a k tomu se rozvibruje celé auto (vibrace po zahřátí, cca minutka-dvě zmizí a zůstane jen ten zvuk).

 Nad 1000 rpm už to tolik slyšitelný není, a projevi se to pak zase až v určitých točkách.

 Za tepla se to sice trochu zlepší, ale dělá to pořád a už mě to dost pije krev. Vyšlápnutí spojky nemá vliv, drnčí to při přidání plynu, jen v určitých otáčkách, jak za jízdy, tak na místě...Popisuje se to blbě, chce to slyšet

Je tu prosím někdo z Brna nebo okolí kdo by mi helfnul, omrknul mi to na zvedáku a připadně nějak pomohl tohle otřesný drnčení vyřešit?

 

Díky moc, Honza

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Těžko říct ale podíval bych se jestli neni nejakej ten kryt volnej. Jinak mě se ted projevilo za studena jak se klepe motor tak je za katatem spojka na tlumič. je tam uhlíkové těsnění a je to uchyceno šrouby s pružinami. takže budu menit to uhlikove tesneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...