Sign in to follow this  
Followers 0
PEUGEOTIK307

2. servisná prehliadka

10 posts in this topic

Pôjdem na 2. servisnú prehliadku. Auto má nabehaných 12 000km. Vie mi tu niekto napísať úkony a potrebný materiál? Treba meniť aj brzdovú kvapalinu.

Zvažujem či si dokúpiť predĺženú záruku OptiWay. Má niekto skúsenosti s touto predĺženou zárukou?

Asi záleží jak moc pečlivý chceš být, zda dopřeješ lepší péči či jen to nutné podle km a servisní knížky. Zde jsou uvedené intervaly(roky či km) u jednotlivých hlavních položek. Mohu najít co jsem dělal po 2 letech.

OptiWay - bylo(je?) několik variant, ty se lišily rozsahem co pokrývají a délkou(km/roky), podle toho taky stojí. Doporučuji si DŮKLADNĚ přečíst co tebou vybraná pokrývá a za jakých podmínek. Klidně si od nich nech poslat návrh smlouvy OptiWay, to moc veřejně k dostání není.

Mě nedávno na OptiWay Garance měnili komplet zadní světlomet - řada ledek přestala svítit.

2. roční prohlídka - balík roční údržby(výměna oleje, kontrola vozu...) + věci navíc

Výměna:

• Olej + olej. filtr,
  • Vzduchový filtr motoru
  • Pylový filtr kabiny
  • Brzdová kapalina

Doplnění:

• Nemrznoucí chladící kapaliny - v ceně roční údržby
  • Náplně do ostřikovačů - cca 1-2l - v ceně roční údržby

Oprava:

• Vzpěry zadního dílu výfuku - zavaření - v ceně roční údržby

To jses dobře trefil :-D Zrovna teď v neděli jsem to zjistil naprosto přesně :-D Zavaření toho úchytu co tam na fotce plandá. Je tam taková železná objímka, která je na napravo chycená do plastovo/gumového držáku. 

20161120_152425.jpg

Taky jsem měl před cca 3 měsícema upadlej vejfuk, přivařeno a už se mi zdá že zase držák povolil...

Odesláno z Samsung Galaxy S7 Edge