Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za sraz


Recommended Posts

tak za nas se taky slusi podekovat za pekny sraz. Libil se nam moc, bylo super ze i Valca ve svych necelych 3 letech mohla soutezit, uzila si to moc a to ze dostala darecek za ucast ji moc potesilo. Uz to doma vse naporcovala a Brumik do ni zajel jak nemci do krytu :D. S pezotem od Schreeka spala v postylce a porad babicce ukazovala co vyhrala. DJ byl take dobrej, pry se ji taky moc libil, hlavne jak mohla honit svetylka, takze Pe.Tr nebyl jediny vyjimecny tanecnik :D. Dekujeme vsem hodnym strejcum a tetkam, co nam hlidanim aspon trosku ulevili od rodicovskych povinnosti :D.

Chtel bych jen rict, ze hrat nohejbal ve tme je asi fajn, ale ne v pripade, ze kazdy treti mic leti nekomu na hlavu, coz ve tme nemusi vsichni ostatni sedici a popijejici registrovat. Aby mi mic neskoncil v obliceji, bylo jen diky me rychle reakci, nicmene odraz mice skoncil na hlave me ani ne rocni dcery. Chapu zapal do hry, ale mel jsem za to, ze se nohec hraje docela pri zemi a ne ze balon bude litat pres celej kemp........  takze se omlouvam za mozna neprimerenou reakci, ale myslim, ze jsem nebyl jediny, komu toto trochu vadilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to může malý DJ a ta mladá slečna, co se mnou byli v teamu :aut

Ja jsem ten balon ve tmě ani neviděl, takže jsem ho ani přes síť nedostal. Jen jsem přihrával ;)

Ale souhlasím, že to bylo často dost mimo, a proto jsem se je snažil korigovat :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyž jsem nehral, byl jsem u toho, bylo to v ramci zabavy a takova vec se stat mohla i ve dne natoz v noci kdy se to dalo ocekavat.

Nadruhou stranu se zas klidne muze rict ze rocni dite ma po desate hodine davno spat. 

Proste to bylo vzapalu boje a alkoholu to se stavaj i  podstatne  horsi veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi to svádění viny na někoho jiného jde tak dobře... Co to hodit na Pepita, že tu síť strhnul moc pozdě :D

Hlavně, že se nikomu nic nestalo a pro příště vymyslíme něco méně nebezpečného. Třeba noční ping-pong ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za sraz. Doufám, že jste dobře zregenerovali a neodradily vás organizační problémy. Skvelé jste zvládli jak policii (se Schreekem) tak i stále měnící se počet účastníků. Ocenění všech dětí moc oceňuji, super že jste pro každého něco našli. Atmosféra byla přátelská a šlo cítit že jste dobrý tým. 

Nevim proč, ale momentálně vyrábíme padák pro 308 :-).

Pepito: přístě dáme odvetu v přetahování, ale vezmu si na pomoc Pe.Tra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat organizátorům za skvěle zvládnutý sraz a všem zúčastněným za supr zábavu. Byli jste všichni úžasní! ;) Po dlouhé době jsem si sraz skutečně užil, s minimem starostí a dokonce vlastním Peugeotem :super

Co se týče Policajtů,  já to mám za parkování na zákazu a zbylých 29 aut krásný plynulý průjezd stopkou přímo před jejich kamerou ve voze, takže vypadali spokojeně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rikal jsem si ze bych mel zastavit, ale tak snad to nebudou hovada.....

MJ Sytic: ano hlavne ten klucina to tak strilel jak u verdunu......

Pe.Tr: bylo 20:15, coz deti vetsinou tak akorat chodi spat. Nejde o nas, sundalo se tam vic lidi, a to proste ve tme neni uplne nejlepsi. Pochopil bych kdyby mic letal normalne jako u nohecu, ale tohle bylo fakt moc....., byt jsem videl MJ jak mu domlouva.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎6‎. ‎9‎. ‎2016 at 11:33, Schreek napsal:

Chtěl bych poděkovat organizátorům za skvěle zvládnutý sraz a všem zúčastněným za supr zábavu. Byli jste všichni úžasní! ;) Po dlouhé době jsem si sraz skutečně užil, s minimem starostí a dokonce vlastním Peugeotem :super

Co se týče Policajtů,  já to mám za parkování na zákazu a zbylých 29 aut krásný plynulý průjezd stopkou přímo před jejich kamerou ve voze, takže vypadali spokojeně :D

Aha, tak to se povedlo. To byli ti kucí jak tak hezky stáli a auto organizátora je blokovalo a my tak mohli jet v nepřerušené koloně, že? A já si myslel, že to je domluveno, ještě jsem dětem ukazoval, jak nám dávají policajti hezky přednost. No ale bráno dle vyhlášky, bylo to v zájmu preambule, která jasně říká, že musíme konat v zájmu bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. tedy nejen dle litery, ale i duchu zákona. Proto to přehrazení a štrůdl aut, nezastavujících na stopce. Já bych osobně spíše řešil ty oranžové majáky, pokud mne paměť neklame, tak na jejich používání je třeba mít papír. Nejen na ty modré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na takovou kolonu musí být povolení pro zvláštní užívání komunikace. Obvykle od krajského úřadu. ;)

 

Jednou jsem to chtěl vyzkoušet na srazu v Červeném kostelci a přešlo mě to hned po druhém telefonátu :(

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...