Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.2 HDi ST Pack Sport Brembo


misho.1709

Recommended Posts

V 19. 10. 2016 at 12:59, misho.1709 napsal:

Nakoľko mám dnes viac času, tak som sa zahral na menšieho detailera a pustil sa do čistenia a ošetrenia kože. Autu som doprial kvalitu v podobe prípravkov od Dodo Juice (Cleaner a Sealant). 

Rovnako prebehlo čistenie interiéru a ešte nás čaká umývanie auta, takže kompletná očista.

 

Auto vypadá hezky čistě. Jak fungují, resp čeho si dosáhl s těmi přípravky na kůži? Používal si už i jiné přípravky pro srovnání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel som spraviť foto na porovnanie pred a po, ale pri fotení mobilom to tak nevynikne, stačí iné svetlo, zaostrenie a rozdiel na fotke neuvidíš, musela by to byť 50:50.

Cleaner použiješ ako prvý, ten kožu vyčistí od všetkých nečistôt. Nastriekaš ho na kožu a môžeš pretrieť handričkou. Ja som to ale prešiel štetcom (čím lepšie vyčistíš kožu a dostaneš sa všade) a až tak som to pretrel. Handričku používaj z mikrovlákna. Vyčistil som sedačky, tapacíre a potom aplikoval sealant. Sealant pôsobí ako impregnácia kože nastriekaš ho na už vyčistenú kožu a zľahka pretrieš. Ja osobne som ho aplikoval v dvoch vrstvách (podľa potreby), no ďalšiu vrstvu môžeš aplikovať po 15-30 min. 

Iné prípravky som zatiaľ neskúšal, auto nemám dlho. Pri tepovaní interiéru mi cca pred 3 mesiacmi vraj naimpregnovali kožu, ale keď to mám porovnať, tak u mňa bol výsledok stokrát lepší. 

Tieto prípravky aj niečo stoja, ale aj ten výsledok za to stojí. Len je potrebné ho dobre aplikovať, inak zbytočne vyhodíš peniaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

J8 musel na R17 Challengery dát 25mm podložky ! :o a 60mm šrouby s podložkama .... -> Challengery mají ET31 - 25mm podložky to máš ET6 !!! A bylo to jen tak tak... Myslím si že podložky 15mm možná nebudou stačit.... :-/ 
Záleží jaký mají ty disky ještě vybrání a profil no... Tak uvidíš :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bolo len uvažovanie :) Momentálne sa veci majú tak, že 17" a podložky už riešiť nemusíme, kolesá pôjdu na predaj. Na zimu budú odteraz Hoggar a na leto Ouragan. Zimné pneu už majú nejaký rok za sebou a uvidím, či na nich ešte pojazdím celú zimu alebo sa bude prezúvať počas zimy. Obmedzovať sa nechcem, preto dám radšej peniaze do zimných pneu, ako ešte zbytočne investovať do 17".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...