Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Náš nový lvíček


hojirik

Recommended Posts

Ahoj pežoťáci

Tak jsme si začátkem jara pořídili nového mazlíka - 307 SW, pod kapotou 135 plnokrevníků HDi. Dovezli mi ho z Itálie a byla to láska na první pohled :D. Je to parádní svezeníčko. Pomaloučku si ho začínám "zušlechťovat" k obrazu svému. Nějaké LEDky už jsou tam, další budou následovat. Pak upravit "hudbu", protože origoš je teda dost smutná záležitost. A pak dál a dál .... jak bude čas a finance. Tunit ho zbytečnýma nesmyslama nebudu, ale na jaře bych ho chtěl chipnout ... Dlouhodobá spotřeba při každodenním dojíždění 25 km do práce 6,2l/100km mi nepřipadá nejhorší. Dálkové dám v pohodě o půllitr míň. A to se s ním nijak neloudám, když je třeba, koníci dostanou řádnou dávku obroku, zařehtají ... a už to fičí. :cool: Takže jak budu mít něco "zušlechtěné" , šoupnu sem nějaké to foto.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

20160226_110745.jpg

Upraveno uživatelem hojirik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry trosku rejpnu neber to spatne ale jestli si chtel auto kvuli spotrebe a tudiz kvuli usetreni mel sis poridit octu, a nebo lpg. kdyby to neja extra zralo ale 6 mi prijde jako ok... Sorry musel sem nesnasim totiz tyhle reci to MIlanaf1 a jeho stupid poctech reju furt :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, nejsu háklivý na slovo :D.

Ochcávku nechci, a kdyby mi šlo o spotřebu na prvním místě, nešel bych ani do toho dvoulitru. Ale je to jednak nejspolehlivější motor a o tom svezení ani nemluvě. 6,2l/100km při svižném ježdění není špatných, ale pokud bych se dostal níž, nebylo by to k zahození.Někdo může namítnout, že to chce lehkou nohu ... to už jsem taky od pár radilů slyšel. No pokud bude mít takový radílek najeto alespoň desetinu toho co já, mohl bych to vzít v potaz. Jinak je to mlácení suché slámy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Gabriel 307 napsal:

regius : že by to byla až taková výhoda:myslim:myslim:myslim:aut

kdyby si měl nějakou chybu,nebo to chtěl napíchnout na diagnostiku tak  ji mám ;)

 

 

Taky tě vítám 307ma je :super Máš výhodu že máš Gabriela 307 po ruce:D:potlesk:papa

Gabriel 307: Je právě jsi to napsal:P:super

hojirik: Já už jeho auti znám víc jak svoje:D:papa( vše přečteno já moc nepíšu, ale čtu):mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj Pežoťáci. Tak jsem se rozhodl, že pokud nechci z toho originálního zvuku zcvoknout, musím něco udělat. Pročetl jsem si tu co se dalo, podumal a vrhnul se na objednání potřebného materiálu. Minulý týden přišel tlumící materiál.

 

P1.jpg

Upraveno uživatelem hojirik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám, že mi počasí bude přát a do konce týdne to odpoledne po práci stihnu zrealizovat. Mimo to mi ještě dorazily od Číňanů boční blinkry (o jednu origo krytku jsem někde přišel) - cena 1,9 $/ks (včetně žárovek !).

p4.jpg

Upraveno uživatelem hojirik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím předky - tapecírunk (napřed zalepeno co se dalo pistolí s tavným lepidlem) - ten jsem zmáknul dnes, dveře huvnitř, dveře na straně tapecu dobře utěsnit. Repráky půjdou do dveří přes mezikruží z plastové roury polepené bitumen.páskou - bude to jednodušší a nesrovnatelně levnější než předražené MDF podložky - a předpokládám se stejným výsledkem. Díru do plechu odvrtám. Výškáče půjdou do krytek zrcátek. Zadky přijdou na řadu po příští výplatě :-). Ještě mě čekají brzdy ... No a celého lvíčka bych rád zatlumil na jaře, uvidíme.

tapec.jpg

Upraveno uživatelem hojirik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...