Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba P0001 regulator davkovani paliva


Hajduk

Recommended Posts

Zdravim,

Zacalo mi v posledni dobe trochu zlobit auto. Jedna se o 407sw 1.6hdi. Kdyz jedu plynulou jizdou s lehkou nohou, z niceho nic dojde ke kratkemu padu otacek, cuknuti motoru a rozsviti se kontrolka motoru. Motor jede i pote standartne, vykon stejny....po  cca tydnu kontrolka opet zhasne. Na diagnostice naslo chybu P0001 regulace davkovani paliva - preruseni obvodu. Vymenil jsem palivoby filtr, ale dnes doslo opet k cuknuti a rozsviceni kontrolky. 

Najeto mam 130 000km, egr ventil vymenen za novy okolo 90 000km, tankuju pouze verva diesel. Prosim za kazde doporuceni k odstraneni zavady. Dekuji

PS: obcas me trapi i starty, chytne to az na po 3. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem koupil nový Ventil regulace tlaku (common rail) BOSCH (BO 0928400681), dnes ho s mechanikem vyměnil za starý, ale bohužel motor ani nenastartoval. Poté jsem zjistil, že BO číslo původního ventilu má jiné koncové dvojčíslí ( 0928400607 ), takže ten nový nejspíš RJ nezkousla. Takže jsme alespoň pročistili ten starý, závada se po 70km a asi 5ti startech neprojevila, ovšem obávám se, že to je jen otázka času. Tlaky na čerpadle byly ok, jak při volnoběhu tak při reakci na plynový pedál. Nový ventil se pokusím vrátit, ale zřejmě zbytečně. Takže kdyby někdo potřeboval přesně tento typ ventilu, mám na prodej. Po pročištění ventilu na diagnostice vyjela jedna chyba - trvalá P 1645 - snímač pedálu plynu - omezovač otáček, toto však přičítám nefunkčnímu omezovači rychlosti, který nepoužívám a tudíž mě netrápí. Kéž by byla závada ohledně cukání vyčištěním ventilu vyřešena, ale jak říkám, nemyslím si. Za další rady a tipy díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...