Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvody? 1.4 Vti


Michal2828

Recommended Posts

AHOJ, potřeboval bych poradit od zkušenějších. P 308 03/2013. 1,4 Vti. V 80 tis. km se začaly při studeném startu občas ozývat kovové zvuky, po několika sekundách se to ztratilo.

Postupně se mi zdál motor hlučnější, jakoby chrastil, i když byl teplý (dnes má najeto 82 tis.). Dělalo to ale jen občas. Servis 2x, vždy nic, pokud jde o rozvody nezjištěno, resp. vyměněn drážkový řemen, dvouhmotová řemenice, napínáky řemene. Mám podezření na napínák rozvodového řetězu nebo vytahanej řetěz. Dnes se to konečně podařilo natočit.

Může to prosím někdo posoudit, ať nevyhodím zbytečně zase prachy. Co jinýho by to mohlo dělat? O těch řetězech se toho napsalo dost, ale tohle je kousek ke konci výroby, kde už by měl být problém vyřešen.

Za názory děkuji. M.

 

VID_20160825_155622.mp4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě chrastění volného řetězu. Ty věci co jsi vyměnil, asi zbytečně, nic nevyřešily. Ono se to chrastění ozývá občas i u nového motoru za studena, ale po pár vteřinách přestává. Někde tady najdeš šikovného mechanika, určitě někdo doporučí, do autorizáku bych s tím nejezdil. Obávám se, že s tím řetězem nevyřešili nic a bude to odcházet i nadále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...