Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

obal klice


Lukáš R.

Recommended Posts

Zdravim...potrebuju poradit... Mam pouze jeden klic od partnera a tak bych rad sehnal planzetu nechal obrousit  a zasadil do DO. Protoze evidentne tam klic ma byt , ale byvaly majitel ho asi ulomil .to jen mimo hru...,ale kdyz uz v tom jsem , tak bych rad uschopnil DO , ale vsude prodavaji bud dvou tl. nebo jedno ale posazene jinak ... Nevali se nekomu doma ? Nebo nejake napady ? Predpokladam ze klic s elektrikou scdvema tlacitky by nesel sparovat kdyz jsem mel jedno... Diky

IMG_20160816_073121.jpg

IMG_20160816_082328.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, zatim dik... V novem to bude darda ,proto jsem doufal ze se to nekomu bude valet cele doma , ze bych ani ten vnitrek neprendaval jen sparoval...99 rok p.partner...1,4ka 55kw... Ja jsem prohledal prave vsechno, i vrakarny

Upraveno uživatelem Lukáš R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Koupil jsem 2ks prázdný obal na klíč na 306 přes Aliexpress .. cenově fajn, doručení za 3 týdny .. Ale nesedí to .. Ten vnitřek. A to tak že těžce. Zatím se mi z toho podařilo udělat takový hybrid, kdy vršek s gumovými tlačítky je nový, spodek s dírou na kovový klíček je původní, obouchaný .. Spokojenost 50% :nevim  (ale zase to stále jen asi 400,- a je to spíš takový pokus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...