Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Facebook & messenger


vendelinek

Recommended Posts

Zdravím aiťáky,chci se zeptat,kde se stala chyba,dneska se mi messenger nechce spárovat s facebookem,celou věčnost jsem je měl spojený a dneska od odpoledne přestal messenger komunikovat,přemisťoval jsem z foťáku do mobilu nějaký fotky přes PC propojený a napadá mě,jestli to třeba není s tím spojený,ze by se mobil zaviroval ?

:myslim

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to taky jelo x let bez problémů,a včera večer když jsem převáděl fotky z foťáku do mobilu, a pak jsem chtěl něco poslat přes messenger,už jsem se do něj nedostal,měl jsem to sparovaný do sebe,a teď mi jde jen fackabuk :(

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska jsem celej přístroj odinstaloval a znova zapnul tovární nastavení,právě jsem si dodělal hesla a přihlašovaní a dopadlo to skvěle,kdo by to byl řekl,že jsem tak šikovnej a povedlo se na poprvně :)

funguje mi to všechno :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když se mi povedlo přestavět celej mobil aby všechno fungovalo,tak mi pro změnu odchází displej,ráno to mělo sem tam proužek s teď už mam problém najít písmenka,displej je pruhovanej jak zebra

takže budu muset hledat neekako náhradu,mrzí me to,byl jsem s nim spokojenej

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si na něj došel koupit ochrannou fólií a jelikož jí na tenhle typ neměli a museli by jí objednat, Tak jsem nechal dát sklo,možná je to lepší než ta fólie,je to teda o 100kč dražší než fólie,Ale určitě bezpečnější  :)

Odesláno z Samsung J 5 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikdy fólii ani sklo nepoužíval, ale když jsem měl něčí telefon v ruce, tak jsem měl pocit, že po té fólii prst jakoby zadrhává. Sklo je stejný materiál, jako display.

Teprve na S6 jsem si sklo dal a jsem spokojený. Mám už třetí nebo čtvrté, protože ho vždycky rozbiju. Věřím, že minimálně jednou mi už display zahránilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...