Sign in to follow this  
Followers 0
Lubos1

307 - odstranenie vrzgania plastov

4 posts in this topic

Kto ma P307, tak to pozna. Nekvalitne spracovanie plastov na palubnej doske. Napr. imitacia hlinika - dreva na stredovej konzole :( Pri nerovnostiach na ceste vsetko vrzga a praska. Rad by som to cele zhodil, zistik, ako je to upevnene, a mozno by som priestory dotyku plastov vytlmil nejakym prostriedkom (Noise killer alebo nieco podobne). Ma niekto skusenosti s rozobranim tychto casti? Ako presne postupovat? Nerad by som nieco ulomil. Kde by som kupil nejaky ten tlmiaci prostriedok? Dik.

mam 307 a nepoznal jsem to. Zadne vrzani ani pazvuky z pristrojovky nebo kdekoliv jinde z kabiny. Postup rozebrani je trochu slozitejsi ale da se to udelat.

1. guma v prihradce pred radici pakou nacvakla v predu a vzadu

2. popelnik

3. ramecek okolo popelniku 2*sroub

4. radio

5. a pak vypinace (zamykani vystr. blinkr) to se mi ale uz nepovedlo a ani jsem to nepotreboval.

6. a pak uz jde sundat cely ta stribrny ram.

A tlumici prostredek koupis v autohifi obchode. Ale ja si myslim ze staci vsechny srouby poradne dotahnou a bude to OK

OK, netvrdim, ze tieto problemy maju vsetci, mozno iba ja mam smolu.

1. guma - OK

2. popolnik - OK

3. ramcek okolo popolnika - OK

4. radio... to sa ma radio cele vybrat predtym ako vyberiem tu imitaciu dreva?

5. vypinace nepotrebujem rozoberat

6. potrebujem vediet presne podrobny postup, odkial mam zacat vyberat ten \'dreveny\' ram. Odkial presne zacat? Kde su uchytne body? Vsimol som si, ze je to upevnene napr. vzadu pri riadiacej pake. Vyzera to dost jemne, nechcem to zlomit.

Diky moc za odpoved.

Mne to vrzgalo v interiery tiez, ale dneska som to odstranil:D teda v servise prisli na to co vrzga a bol to protikus zamky, ten co je upevneny na karoserii. Bol volnejsi a hybali sa cele dvere. Uz je to OK;)