Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stropnice


myšut

Recommended Posts

Nedělal někdo změnu barvy dekoru stropnice u auta...?Nechával jsem přešívat Recara sedačky a tapece na semiš a je to drahá sranda.Zbývá předělat šíbrovou stropnici. Nemá někdo zkušenost ,třeba eko kůže ,potah..cokoliv..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem ukázat stropnici čalouníkovi, líbilo se mu ,že to má tvar nízké vany s minimálním, prolisy jen na šíbr,žádné hrany a madla. Vysvětloval mi ,jak to dělá - stropnici nejdřív podlepí asi 4 mm filcem na míru a po zaschnutí teprve nanáší látku,má k dispozici dost odstínů a dá se s tím vyhrát.Koženka jde taky,ale moc mi to nedoporučoval ,ty barvy byly dost jasné proti mému do tmava interieru .

Má s tím zkušenost ,že to lepí tím stejným lepidlem a někdy se ta látka odchlipuje ,někdy ne.Neví,čím to je .Jinak je to sranda za 3ku.Pomalu odmotává kolo metráže a po částech lepí k stropnici,dost piplačka a dost času to chce...

Ukazoval jsem,jak předělal tapece ,já mu to vozil na kole...výsledek je sqělý.V kombinaci s mordobílýma Recarama supr.Semiš je semiš.....už šílím,když si tam něco mladá odloží do toho kastlíku,že mi to zasviní.....:grrhttp://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=916

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

já si stropnici dělal sám :D .. povím ti, žádnej zázrak to neni :D .. člověk se s tim se*e pul dne a když to pak otočíš vzhuru nohama a dáš do auta tak se ti to za dva dny odlepí a vysí ti to tam jak v tureckym stanu :D .. se mi všichni pasažéři smáli že jezdím stanem co má vevnitř gauč :D .. nejlepší oprava byla to prošít, sice mě po tom bolely prsty ale už to aspon nevysí jak nákej baldachýn nebo jak se tomu nadává :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně Ti dovezu přes půl republiky stropnici z Bx, jen pro info - je to laminát ,jako kanoe, asi 4 mm tloušťka,těžký je to jako kráva a potažené tenkou vrstvou nějaké parodie na textil.....a chtěl bych to vidět,jak to budeš šít .

Pokud jsem za 2500 v semišovým tapecu s černou koženkou na vnitřních dveřích , 3ku za obšití zadních sedaček, (a to byly jen správky ), 2500 za přední sedačky Recaro správky .. nemyslím si ,že to budu pytlíkovat půl dne s jehou v ruce.Chci aby to auto vypadalo ,ne tam sedět jak ali paša a děcka by t toho měly akorát prd.l.

Za půl dne mám výměnu gufer zadního diferáku a zase nasazený na autě , stříklý dveře nebo nárazník ,nebo lehkou revizi elektro kolem motoru.Dělám pouze na co stačím,a jak sám píšeš ,měl by jsi to dělat také ....

tady máš odkaz,ať pochopíš,1 fotka vydá za 1000 slov

http://www.calounictvi-jesenik.cz/fotogalerie-

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...