Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Infotainment Partner 2016


povolny

Recommended Posts

Ahoj majitelé Partnerů. Mám letošního partnera s dotykovou obrazovkou a chtěl jsem se zeptat ostatních pežoťáků, co řídí tohle auto, jestli nemají problémy s vestavěným infotainmentem.

Mám verzi s NAVI (asi nejvyšší - nevím) a 1x za 14 dnů začala hrát tak jako z megafonu, zastřeně. Nezabíralo vůbec nic, prostě jsem musel vypnout zvuk a počkat, až se systém sám resetuje (cca po 15-20 minutách začaly mizet tlačítka menu atd.). Po samovolném restartu už to bylo vždy ok. Nezabíralo vypnutí motoru, vyjmutí klíčků ani podržení tlačítka MENU atd.

Jel jsem to tedy reklamovat do servisu, kde zjistili, že existuje nová verze a nahráli mi ji. Mám to týden a už se to 2x pos... . Sice jinak, ale zase to zazlobilo. Poprvé vypadl zvuk a zase do restartu a pak ok. Podruhé začal systém hlasitě pípat. Myslel jsem, že se děje něco s autem, ale to bylo v pohodě a na přístrojovce také nic, tak jsem zase počkal cca 20 minut a po samovolném restartu ok.

Děje se Vám něco podobného?

Díky za zkušenosti.

W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

tak to nevím, ani jsem to nezkoumal, mám tam angličtinu a těm hláškám na displeji rozumím :)

ale bohužel nerozumím tomu, že se po čtvrtstoletí od převratu tady může prodávat nové auto, které česky neumí, narozdíl od píšoviny za 100 Kč, která český návod musí mít :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu :), návod je..., ale stejně mi to sere, že naše jazyky tam nejsou, asi je za tím ta česká připosranost donutit výrobce/dovozce k činu, neboť jsme sice občany EU, ale bohužel druhé kategorie...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ptám se majitelů novějších vozů s dotykovkou- Dá se u vaší obrazovky vypnout rádio, ale aby pořád fungoval displej -třeba pp? Mě to totiž nejde. Poze mute a pak ještě zhasnout obrazovku.

Upraveno uživatelem Relaxcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Budu testoval. Máme 2017 bez navi a řeším teď několik vymožeností jako je couvací kamera dozadu..zda to tento systém podporuje nebo ne...máme jen čidla. Tak sem mohu pak dát nějaké podněty a výsledky testu...:-) Co vím určitě, tak jak se oteplí jdu nechat udělat nástřik spodku a dutin.Auto nám už musí vydržet co to dá...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...