Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Federal cars Praha


Recommended Posts

Chcel by som sa podelit o skusenosti s tymto servisom.

Druha serviska po 30 000km... vymena oleja a filtrov. Objednal som sa dopredu, servisak povedal nech pridem rano na pol 8. Ok na mna skoro ale hovorim si aspon to bude za dve hodinky hotove a mozem ist. Rano som prisiel odovzdal auto a on mi hovori no ale hotove to bude az o 15.00 skorej ani nepocitajte. Hm fajn zaujimave. Takze serviska trvala cely den a to pri nej ani nezistili vadne lozisko na kolese ani vadnu geometriu...ta bola tak zle ze volant som musel mat o 15 stupnov zatoceny dolava aby som isiel rovno. Po mesiaci od servisky odislo cidlo na kolese prave koli vadnemu lozisku pretoze tam bola taka vola ze sa cele koleso hybalo. OK prisiel som do servisu bol som zas objednany na reklamaciu ze sa na to pozru. Servisak mi hned rano oznamil ze asi to neurobia lebo im neprisiel zamestnanec do prace. Takze vecer o 18 mi volali ze auto je pokazene nech si pren pridem a nech sa vratim o dva dni potom ze sa na to pozru, inak v ten den mi este tvrdili ze auto nefunguje koli zlej geometri ze to nezvlada ten pocitac ked ma zle natoceny volant. To ze bolo rozpadnute lozisko zistili az na druhy krat. Na aute nefungovalo, ABS, ESP, tempomant, snimace tlaku, meranie vzdialenosti....Ked som prisiel znovu reklamoval som aj geometriu tu mi neuznali a technik mi tvrdil ze bolo oskrete koleso ale ze to uz dal umyt ze to nie je vidiet ale ze to bolo tym. Skoda ze som den predtym ako som im dal auto tak som ho cele umyl a geometria bola takto zla 3 mesiace :D tazke som sa na neho len usmail pomyslel som si ze je to dmenetik ako vsetci v tom servise a isiel som prec. Geometriu si nauctovali ale tu namahu poslat mail ze to neuzanju ako reklamaciu ale budem si to musiet zaplatit a ci to maju robit sa uz nepytali. Fajn...inak ta geometria sa pravidelne na aute rozladi po 6 000km bez toho aby som trafil nejaku jamu.

Fakt tento servis neodporucam...otrasny pristup, su pomali, neschopni a flakaju pracu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, na podobnou "šikovnost" tohoto dealera poukazoval i předchozí majitel mé 508 :myslim Řešil tam tak dlouho reklamaci na zadních brzdách, až mu to opravil známý mechanik. Každopádně osobní zkušenost s nimi naštěstí nemám ;) Jinak ke geometrii se vyjadřovat nebudu. U mne je to celoživotní boj - jak na 406, tak teď na 508 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu tam muset někdy zas zajet .. A nebo raději ne. Nejspíš jsou to stejní patláci jako před 7 lety kdy jsem tam měl já svou špatnou zkušenost (jen už možná dnes úplně jiní patláci). Nějak mi z toho za ty léta vychází, že v Praze si člověk autorizák na Peugeota asi fakt nevybere, leda, že by tam měl známého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dostali jsme první parkovištní lišej na naší nové 2008. Prasklinu na plastovém dílu pod zadním světlem. Podle Auto Kelly je cena dílu 2966 Kč vč. DPH. Odhad ceny ve Federal Cars cca 25000 Kč vč. lakování. A chtějí si to tam nechat týden. Co si o tom mám myslet? Který servis v Praze a jižním okolí (do 50km) mi můžete doporučit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Šlo to z pojistky, ale prostě mě naštvalo, že odhad o tolik přepálili a nebylo jim to nijak trapné. Výsledná faktura u Kopeckého byla na cca 6000 Kč (díl, materiál, práce). U Federalu jim nechtělo dojít, že Peugeot 2008 má zadek ze 3 dílů a stačí vyměnit jen jeden. To považuji za neprofesionální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem na Kopeckého zvědav. Teď mi po telefonu nacenili opravu nárazníku, boční krycí lišty a předního světla (rozuměj u všeho NE opravu, ale výměnu) s lakem a práci na 40.000 - půjde to z havarijka s mou spoluúčasti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chodím do Federalu dlouho.. A vždycky v pohodě... :)

O těch jinech servisech:

Ségra teď měla auto u ňákýho vykuka na Bohdalci.., výměna kapoty chladiče nárazníku včetně laku a skla 11 pracovních dní + 2 víkendy.. Vše mělo jít z pojistky ..! Přesto od nás musela být složena alespoň záloha 20.000,- a s Veverkou (díky chlape :papa) sme řešili dost velkej problém jak to auto odtamtud dostat a nezaplatit těch 60 na který to najednou vylítlo..! (Odhad emila freje byl 28-32)

Smluvní partner Uniqa - servis Rejmon.

zlatej Federal..! Cenový odhady maj v oku a na ten počet aut, který maj opravit si myslím, že týden je docela fofr... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do nějakého obskurního smluvního servisu ještě obskurnější pojišťovny bych auto nedal ani náhodou, a už vůbec ne na opravu z pojistky. Sice zrovna taky nemám žádný "svůj" servis, ale kdyby už náhodou, přesně bych trval na vyplacení rozpočtem a pak bych hledal servis, kterému JÁ budu nějak věřit, a kterému tu opravu zadám sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...