Sign in to follow this  
Followers 0
DJGUS

centrál

9 posts in this topic

něgdy se mi stane že wotáčim klíčkem a prostě to nereaguje.Gdyž wodpojim baterku tag to funguje.co s tim tag může bejt???Asi elektrika....

No zrovna mám taky problém s centrálem tak se k tobě připojím ... Prostě když zamknu ovladačem tak se to hned zase odmkne a to samé to dělá když to zamykám klíčem ... Nevím co stím ...:(

To je kontaktem, ty motorky se mohly vychýlit ze své polohy, mohlo se uvolnit jejich uchycení a tak to dělá neplechu. Take mi to dělalo teď už to facha.:cool:

Většinou to dělaj spínače na servech. Jsou jejich součástí, ale jen ve předních dveřích. Vedou tam dva svazky. třídrátovej je akčí motorovej a dvoudrátovej je od toho spínače. Ten je tam právěkvůli tomu, aby dával elektronice informaci, že je servo v krajní poloze a pokud ji elektronika nedostane od jednoho serva a od druhéhého ano, tak to vyhodnotí jako chybovej stav a serva opět otevře. Čili, vyndat serva, vypucovat, vystříkat kontaktolem a to i konektory a mělo by to šlapat.

Taky mi začal blbnout central, nejdřív u řidiče a za 3 dny i u spolujezdce. Hodil sem to do opravny a ten chlápek mi řikal, že si to auto někdo připravoval aby to moh vybrat. Tak bacha na to. Prej tam vedou kabely nějak debilně že se daj vytáhnout a bloknout.

TAk u tebe si to jen pripravovali me t tam vlezli kufrem vzali plisaka a odesli hajzlove:mad::mad::mad: