Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

smazat můj profil


cumancu

Recommended Posts

Jak jsem napsal na začátku tohoto příspěvku, záleží na členovi cumancu, zdali se ozve (objeví) na fóru P-C. Zatím je to negativní. Každý jsme jiné ,,nátury".
  Lidi dají na první dojem a pak už si samy vytvoří svůj vlastní obrázek. Vzhledem k tomu, že člen cumancu napsal i tento příspěvěk, tak to o něčem již svědčí. Je třeba si vzít z toho poučení pro příště. Chceme zde na fóru nejen odborníky, ale i slušné členy. To by mělo spolu pokud možno jít v ruku v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak pro pochopeni, chci pul kila veprovyho muzete mi poradit kde to mam koupit? Snad vam dojde ze tady nejde o dotaz na senzor ale o stupidni dotaz KDE to koupit samozrejme ze v nejakych autopotrebach protoze v CUKRARNE to nemaji.....  Stacilo by tu otazku polozit a formulovat uplne jinak a odpoved by byla taky jina.... Blba otazka blba odpoved, akce a reakce..... O chovani k novackum je jinej salek medu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vepřové mají třeba u řezníka, v obchoďáku, u zemědělce nebo třeba na farmářských trzích...

Spínač mě napadá (pokud nebudu zrovna znalec) u Peugeota, v Kelly, na vrakovišti, u badisaka nebo třeba v obchodě s el. součástkami...

Možná pro znalé špatně položená otázka. No a co...

Jen se trochu vžijte do toho tazatele. Má problém, na netu najde tohle fórum a čeká, že mu ta parta nadšenců poradí. Spěchá, no tak hned nečte pravidla, ale čeká seriózní odpověď. Místo toho ho někdo pošle oklikou... No, víte asi kam. Ono to není jen o pravidlech, ale i o slušnosti. Taky to mohlo být klidně i obráceně. Ptal se seriózní starší pán (ty už bohužel taky zastupuju) a lekl se, že mu odpovídá puberťák... Tak si vemte raději ponaučení pro příště a už se to nesnažte obhajovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agresssor: Tak ještě jinak, pro logicky uvažující lidi a ne jen "vychutnávače": Pro věci na Puga nepůjdu asi ani do masny, ani do Škodovky... Když někdo napíše, "kudy mám jet", všichni pochopí,  že nechce slyšet: "po silnici",  ale po které. Takže vybafnout na někoho, že se blbě ptá, protože už předem (mlčky) vyloučil tu nejzjevnější možnost, moc přiměřené není. Stejně jako na otázku: "Víte kolik je hodin?" odpovědět "Ano, vím." A i to jsem už párkrát se širokým úsměvem úplně cizímu člověku udělal, aby se pobavil (a ne urazil).

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vžiju do toho tazatele, tak na začátku nevěděl, kde má ten daný bazmek koupit, a poté, co předvedl ten svůj hysterický výstup nejen že dále neví, kde má ten daný bazmek koupit, ale ještě je za hérečku a zrušil si přístup. Jo, to je fakt super přístup, jak se něco dozvědět a něčeho dosáhnout, jen co je pravda. Z toho by se měli poučit především všichni, co se urážejí kvůli každé kravině, kam s tím přístupem dojdou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vepřovým se taky nabízí logická odpověď – řezník. Třeba tady v Rokycanech JE řezník s tradicí, maso čerstvý, moc hezký. Jenže já, jako dejme tomu znalec místních poměrů :-), ho nemůžu označit, jako ideální volbu, protože oni tam to maso balí do šíleně smradlavýho papíru (a i salámy, ty pak na chlebu doslova páchnou) a to cizinec neví. Jsem trochu odbočil, sorry :-) Každopádně takto teatrálně se urazit je celkem srandovní.

Upraveno uživatelem urdemala
stylistika mi prostě neseděla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vžiju do toho tazatele, tak na začátku nevěděl, kde má ten daný bazmek koupit, a poté, co předvedl ten svůj hysterický výstup nejen že dále neví, kde má ten daný bazmek koupit, ale ještě je za hérečku a zrušil si přístup. Jo, to je fakt super přístup, jak se něco dozvědět a něčeho dosáhnout, jen co je pravda. Z toho by se měli poučit především všichni, co se urážejí kvůli každé kravině, kam s tím přístupem dojdou... default_Wink.gif

Komu není rady, tomu není pomoci... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, parizov napsal:

Jen se trochu vžijte do toho tazatele. Má problém, na netu najde tohle fórum a čeká, že mu ta parta nadšenců poradí. Spěchá, no tak hned nečte pravidla, ale čeká seriózní odpověď. Místo toho ho někdo pošle oklikou... 

No a to je ten problém, který zmiňuje o pár příspěvků výše aggressor ... Spěchá .. Nezdržuje se přemýšlením .. Prdne sem příspěvek "vonotonějakdopadne". A taky že jo - jenom je potom asi potřeba si nasypat popel na hlavu a ne se hned urazit "že mi tu nebylo hned vyhověno a všechno z první ruky naservírováno na stříbrném podnose a jako bonus ku*va co kdykoliv podrží" ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parizov na to kápnul... :)

u badisaka.. - jako nováček ho nemusel znát... Taky sem se k němu dopracovala po půl roce, kdy sem pomalu a postupně pročítala celý fórum...!!!

:xvulstrašný, ale udělala sem si o každým celkem slušnej obrázek.. :)

Zase na druhou stranu: A přesto, že sou tu pravidla, sem dala inzerát jinam (nešel mi tenkrát vložit přes mobil) - Hurvajz mi ho prakticky ihned zamknul a napsal, ať si to dám do inzerce. Omluvila sem se mu JÁ, přes sz, že tu dělám zmatky.. a fakt mě do řiti neposlal...

Závěr: prostě né každej spolkne zdejší humor (a co si budem povídat, kolik z vás mazáků tu "humorem" porušuje pravidla, že..? :D ), ale chtělo by to i víc pokory.., odpovědi tam má i smysluplné..

je to 50 na 50, takže jestli máte oba koule, řekněte si navzájem "sorry přepísknul sem to" a už to dál neřešte.. :) :papa

dyť je to tu zas horší než báby na trhu... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starým kusům, jako je ozzy, to je hned jasné. Jeho odpověď bych bral, kdyby pod ní následovala věta, která by tazateli opravdu pomohla. Když někdo přijede k nám na vesnici a zeptá se na cestu (protože v tom místě je nováček), taky mu slušně odpovím a nezesměšňuji ho. Maximálně mu s úsměvem řeknu "Tudy rovně, ale když tam bude zatáčka, tak zatočte" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný příklad, pane. Když Ti někdo přijede na vesnici a zeptá se třeba tak, že vůbec nebude poznat, že se ptá na cestu .. Už ta slušná odpověď (navíc nedejbože taková, co má přidanou hodnotu, tedy pomůže - a ještě k tomu to vše s úsměvem) pro Tebe asi tak lehká nebude ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Kdyz se mě nějaký Pražák na chalupě zeptá stylem...... dobrý den, vy vypadáte ze jste odsud...... mohl byste mi říct kudy do Bělý....... Tak ho pošlu rovnou na Paku pepika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...