Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DiagBox - Prosim o pomoc


Michaltim

Recommended Posts

Cawte, najde sa niekto ochotny mi pomoct cez skype alebo inak spustit diagbox a teda pp2000 ? Stiahol som kopec veci, programov, patchov atd. ale stale to nejde. Nechcem to vykonavat ako automechanik, chcem to mat len pre svoju potrebu. Kamos automechanik kupil softwere aj ten kabel za nejakych 200€ (tak mi aspon povedal) ale nepodarilo sa mu to rozbehnut. Tak to dal mne, vymenou za nieco ine co potreboval odomna, a ja by som to teda rad rozbehol. Nahodil som to zatial do windowsu xp - cisteho, mam tam verziu 7.53 ale pri spravoani , zadani vin a DAM vypise ze sa nemoze zapnut Peugeot planet pretoze program pouziva iny program , alebo kabel nieje pripojeny. Citam som uz milion for a tem aj tuto ale v tom kvante som nenasiel riesenie na moj problem :( Nemam problem sa aj financne podakovat pomocnikovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na win xp funguje 7.76 vyborne. Funguje aj parametrovanie navigacie RNEG, čo s 7.57 nešlo. PP2000 som ešte neskúšal, ale na 7.57 funguje bez problémov na mojej 406tke a diagnostikuje všetky RJ, ktoré sú v aute. Dôležité je, aby sa ten kábel tváril ako Cčkový a potom sa to určite bude dať rozbehnúť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...