Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výrobní štítek, kategorie N1


Misurec

Recommended Posts

Dobrý den, prosím Vás nemá někdo Peugeota Partnera 1.4 i, rok výroby 2006 ? Byl jsem vyhozen z STK kvůli tomu, že můj vůz nemá vyrobní štítek, který by upřesňoval kategorii vozu N1. Pokud by měl někdo tento vůz, jestli by mi neposlal foto tohoto štítku. Asi by to měl být štítek vedle normálního výrobního štítku v motorovém prostoru. Zřejmě to bývala samolepka. Myslím si, že jsem ji tam nikdy neměl, auto jsem kupoval nové. Tento štítek stojí u dealera Peugeot 1000,- Kč. Nechal bych si ho vyrobit v reklamce. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou fotku, jakou potřebuješ, nemám. Řešil jsem tento případ https://www.peugeot-club.com/topic/87770-partner-nesouhlasi-udaj-v-tp-a-na-vyrobnim-stitku/#comment-1450461

který se podobá tvému, ale nikoli o označení, ale o hmotnosti. Myslím, že označení na štítku není. V příštím týdnu bych snad mohl vyfotit původní i dodatečný štítek popisovaného Partnera, nyní se k němu nedostanu.

 

 

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, P607Olda napsal:

Takovou fotku, jakou potřebuješ, nemám. Řešil jsem tento případ https://www.peugeot-club.com/topic/87770-partner-nesouhlasi-udaj-v-tp-a-na-vyrobnim-stitku/#comment-1450461

který se podobá tvému, ale nikoli o označení, ale o hmotnosti. Myslím, že označení na štítku není. V příštím týdnu bych snad mohl vyfotit původní i dodatečný štítek popisovaného Partnera, nyní se k němu nedostanu.

 

 

 

Ano, tak toto jsi řešil úplně stejný problém. Třeba mne i napadlo, že kdybys znal ty lidi, co jezdí s tím Peugeotem Partnerem, co má štítky v pořádku, jestli by ti ty štítky nevyfotili a nezaslali Ti fotky na email. Já blbec to samozřejmě řeším na poslední chvíli a už se blíží konec opakované STK za 300,- Kč. I já jsem sehnal 3 auta co jezdí po městě s přestavbou na N1 a 2 auta ho vůbec neměli a jedno auto to mělo tak vybledlé, že bude také na STK tento problém řešit. Neměl jsem štěstí na auta, která by to měla v pořádku. Díky za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Šalda - Aha, takže už tomu asi rozumím. Technik na STK pořád něco mluvil, že na štítku jsou jiné hmotnosti než v techničáku. U mne pouze nesedí první hmotnost hned pod VINem, což je největší přípustná/povolená hmotnost, kterou mám v techničáku 1817/1817 kg a na štítku je 1780 kg. Viz. přílohy. Takže některé vozy, jako je tvůj, ten již má všechny hmotnosti správně uvedeny na výrobním štítku dle techničáku. Takže nepotřebuje dodatečný. Zřejmě tyto auta již byly vyrobeny v Peugeotu (továrně) jako N1 . Pokud se dělala přestavba N1 v České republice, což je můj případ, tak musí být na štítku upravená hmotnost, kvůli té přepážce, což logicky je rozdíl hmotnosti, což vychází 37 kg. Takže v podstatě, ty to tam máš v pořádku a já musím mít nějaký štítek ještě s tou hmotností 1817kg. Nevím pouze jaká je grafická úprava, prostě fyzicky vidět, štítek, nálepku. Možná by tam měli být i jiné údaje, název, atd. Potom mám ještě v techničáku DALŠÍ ZÁZNAMY uvedeno :

Variabilní provedení vozidla :

*27: viz. návod k obsluze vozidla. - To se jedná o spotřebě paliva.

*31: 1810-1858 - nevím co zanmenají tyto čísla. Zřejmě opět nějaké hmotnosti. Tyto řádky již nemám uvedeny ve velkém techničáku. Ani jsem na internetu nenašel, co by řádek 31 v techničáku měl znamenat. I když ani nevím, jestli 27 a 31 jsou vůbec řádky. No, nic, to jen, že něčemu nerozumím.

Díky.

IMG_3449.JPG

IMG_3450.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za zaslání doplňkového štítku. Nechal jsem si ho vyrobit v reklamce se svými údaji a vypustil jsem údaje pod čarou. V reklamce po mě chtěli 175,- Kč. Na STK jsem prošel.. Asi to někde mohlo být levněji a myslím si, že by to mohlo být i tak, jak tady někdo psal, vytiskni si na svojí tiskárně a nalep.Takže pokud by si to člověk vytiskl doma na svojí tiskárně třeba na fotografický papír, ten je takový pěkný a přelepil čirou lepící fólií, tak si myslím, že by to také asi prošlo.

Přeji krásný zbytek prázdnin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...