Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomalé vs rychlé nabíjení telefonu


morepower

Recommended Posts

osobně jsem se vykašlal na telefony Samsung - stačily tři, abych v průběhu zjistil, že jsem zaplatil značku z 90%

 

Nyní sedlám Honora7 a jsem navýsost spokojený. Telefon vydrží v pohodě 2 dny, když se zapne okleštěný menu, kde je jen telefonování a SMS tak mi vydržel 5 dní 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung má aktuálně snad nejhorších UI na Android. Většina UI zpomaluje, je plná chyb, ale TouchWiz ve vrchol :blicismajlik . Takže nenadávat na něj může jen zažraný příznivce značky. Kdo jednou zkusí čistý Android, rozhodně se Samšuntu nevrátí. Už jen čekám, kdy jejich reklama přejde do intenci Hyundai - TO JSI FAKT TAKOVEJ D*BIL, ŽE MĚ JEŠTĚ NEMÁŠ?...

"zaplatil značku..." no kdybys to řekl u applu, tak neřeknu, ale u Samsungu mě to rozesmálo :D

MorePower: No reagoval jsem obecně, možností, proč je to pokaždé jinak je mnoho, záleží jak se "domluví" telefon s nabíječkou, klidně v tom může být i závada v softu/firmwaru telefonu, nabíječky, chyba v hardware (chip, konektor, kabel). Je tolik možností, špatně se to od stolu klasifikuje.

Jednu powerbanku mám teď v autě mezi převodníkem a držákem na mobil. Je to super v tom, že mohu nabíjet i když je vypnutej klíček. Takže jdu pryč a v kaslíku nabíjím telefon :)

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...