Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hadica intercoler /vrchná do sania/


tonottt

Recommended Posts

  Potreboval by som vymeniť tuto hadicu a tak som trocha snoril na pegotboxe prišiel som na to že na môj VIN tato hadica stojí 130 ečok tam je označená ako 0382FJ na peugeot 508 stojí 42ečok tam je označená ako 0382LA a aby toho nebolo malo tak na 407 len nie moje VIN je tiež označená 0382LA a opať stojí len 42 ečok viete niekto potvrdiť že sú rovnaké?Pride mi trocha smiešne že je medzi nimi 100eur rozdiel. Teda ak si odmyslím označenie.Podla nakresov sú úplne identické.Prikladam screeny.Moje VIN VF36DRHRG21257680 Peugeot 407 2.0 6/D 136 2005

0382FJ- môj vin 130.34EUR.png

0382LA-42EUR-407 iný vin.png

0382LA-42EUR-pre 508.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus pozriet po googli, ci to maju aj v inych obchodoch, ako nahrady, a obvykle pritom byva aj dopisane, ze pasuje aj na ine modely ako .....

tak ci to tam tak najdes.

Nakresy su orientacne, niekdedy az ilustracne.

Ja som zhanal na svoje, a tvarovo sedela z Boxera, ale bola o 10 cm kratsia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našiel som na polskej stranke http://turborury.pl/citroen/147-przewod-intercoolera-peugeot-407-20-hdi-508-20-hdi-citroen-c5-20-hdi-0382la-0382-la.html

je to jedine čo som našiel ono peugeot to ma ako origo diel a nikde inde som to nenašiel inu nahradku...nerad by som to riešil cestou kupy použiteho dielu z dovodu že už možem kupiť načatú hadicu a vydrží len par mesiacov a potom zomrie aj ona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už viem odpoved na moju otázku. Takže ak niekto bude vymienať tuto hadicu je možné zameniť oem 0382FJ za oem 0382LA rozdiel je len smiešnych 100 eur, ktoré ostanú vo Vašom vačku. Moja velka vdaka patrí peugeot servisu vo ZVOLENE ,kde mi vyšli maximalne v ustrety /pán Nemec /.Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...