Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

havarovaný Peugeot 306 Break, 2.0 HDI, r.v. 2001, za 12tis.Kč


LeF

Recommended Posts

Prodám, nejlépe KOMPLET na náhradní díly, bouraný Peugeot 306 Break, 2.0 HDI, r.v. 2001, barva stříbrná, najeto cca 170tis.km. Bouráno v rychlosti cca 50km/h na levý přední nosník. Chladiče a přední airbagy k.o. 

Interier - polokůže, anatom.sedáky, 4x el.okna, el.zrcátka, dešťový senzor, automat.klima, řadička a volant kůže - je demontovaný z důvodu manipulace s vozem odtahovkou. 

Bohatá výbava, spousta nových, nedávno dělaných dílů - determální čelní sklo PILKINGTON, nová zadní náprava, brzdy ATE, nové vstřiky original Peugeot OE, žhavičky NGK, podávací čerpadlo VDO, komplet rozvody INA, nová řemenice SWAG.. 

O auto bylo pečováno, bylo pravidelně servisováno a udržováno. Dávala se premiová nafta i olej.

Za příplatek: dvě sady disků: 4x 15" orig.ALU(viz.foto) bez pneu + 4x zánovní 14" orig.plech.disky s jen jednu sezonu jetými zim. pneu SAVA Eskimo S3+. 

Nutno vidět, nejlépe odvézt komplet. 


FOTKY: http://leoskoca.rajce.idnes.cz/HDI/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, kdyby jsi náhodou nakonec rozprodaval po dílech...o nějaké bych měl zájem... škoda,ze to auto dopadlo takhle

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ne. Potřebuješ doklad o eko likvidaci od příslušné firmy. Ovšem je možné se předem domluvit s tou firmou, co všechno jim nebude vadit, když tam bude chybět. Některé věci jsou dané zákonem, některé jsou pro ně zajímavé, a některé ne - zbytek je otázkou jednání. Obecně kovošrot zajímá spíš váha kovů, vrakoviště spíš díly.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 26. 8. 2016 at 22:33, MilanF1 napsal:

Pokud by šly díly, zajímaly by mě z toho tak vstřiky a podávací čerpadlo (je myšleno to v nádrži?). 

Tys fakt kupoval nové vstřiky v Peugeotu? 

Vstřiky jsem opravdu kupoval v Peugeotu, a s výměnou za staré jsem se dostal  na cenu, která byla dokonce pod Jardu Rybku.

Podávacím čerpadlem je myšleno to v nádrži a kupoval jsem VDO.

Každopádně zatím to na díly nekuchám.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 8. 2016 at 20:25, LeF napsal:

A dá se to "nějak zbavit papírů" legální cestou a nechat si to na díly? Zatím to mám v depozitu. 

Klidně soukromou zprávou, díky.

 

když se to nechá rok v depozitu a ty to nezajdeš prodloužit, tak to automaticky vyřadí z evidence :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
V 28. 9. 2016 at 14:39, martincihak napsal:

Jak je na tom zadní náprava? Kompresor klimatizace?

Náprava je ok(měnila se ve 140tis.km za novou), kompresor klimy taky fungoval bez problémů.

Nicméně auto se vcelku zatím neprodalo, a je nachystané na opravu - poškozené věci jsou odstrojené a čeká se na vyjádření zájemce, který si to chce sám pro sebe opravit, až mi to zaplatí.

Motor i po více než 9ti měsících stání chytnul na poprvé, "na drc."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • Návštěvník locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...