Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Strata vykonu pri zosliapnuti plynu


Peter1122

Recommended Posts

Dobry den

Chcel by som sa opytat,mam Peugeot 406 2,0hdi 80kW r.v:2000.Posledny tyzden sa mi stava,ked pridam prudsie plyn a otacky presiahnu hranicu 2000,strati tah,otacky prudko vyletia aj na 2500 a hned padnu naspät na 2000 a zas zacne tahat.Nevedel by mi niekto poradit v com je problem? Spojka bola menena pred zhruba rokom a turbo pred asi mesiacom,nebolo nove ale zanovne ktore malo priblizne 140000 km.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeby to bola spojka ked bola menena pred rokom aj nieco? Nemyslim,ze by sa dalo ju zodrat za tak kratky cas.Nemôze to byt nieco ine? Dnes som si vsimol ked som rano siel do roboty,ze ked rano bolo chladnejsie ako cez den,tak tahalo ako sa patri.Jedine o com viem,ze nebolo menene a treba mi to vymenit je dvojhmotovy zotrvacnik,kedze pri rozbehu zacina triast autom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci pokud ti pri vymene spojky nevymenili gufera (klika a hridel prevodovky) a muze ti tam tect olej. A staci trochu. Pak kdyz je lamela mastna, tak bude prokluzovat. A nebo to namazali vazelinou tak, ze se mohla dostat na lamelu. Ale asi nic z toho nezjistis bez toho abys do toho kouknul. Ale vizualne muzes zkontrolovat, zda ti nevlhne spoj motor x prevodovka. To by bylo, kdyby ti teklo gufero.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...