Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dvě autorádia, vypadá to blbě?


vozzyn

Recommended Posts

Čus :), válí se mě doma Pionnýrský rádio, měnič v autě nepoužívám a kvalita zvuku bude taky uplně jinde, tak přemýšlím co s tím, dovolená se blíží, tak že bych si aspoň měl s čím hrát :aut, co Vy na to, vypadá to blbě, nebo ne? možná bych je dal nahoru, ale jenom kvůli fotce se mě nechtěla vydělávat ještě RT3ka.

Dejte vědět, Zdar.

 

 

Upraveno uživatelem vozzyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepito: dík, tak já už skoro ani nevim jak kazeta vypadá :aut, né, dělám si srandu, ale takhle tam strčím flešku a nic neřeším, teď mám sice xcarlink, ale furt to není vono, muziku mám na 3 kartách protože to veme akorát 6x99 skaldeb a víc nic a ani to neumí id3 tagy a mám několik alb v jedné složce a když chceš něco najít tak je to nemožný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

havlicek:Lukas: bývalé kolega z práce říkal: COKOLI ZKUR VIT NENÍ PROBLÉM :P, takže asi nějak tak, musím koupit ISO konektor s volnéma drátama 9341.jpg

a "nějak" to napojit na dráty v autě.

Jiriczek: tak do takovéch extrémů bych se zase nepóštěl, ale samozřejmě bych RT3ku nechal na repro zapojenó taky, už kvůli té navigaci, ale hlavně kvůli park. senzorům.

Ale je smutný, že tady jsou na otázku, jestli to vypadá blbě nebo ne jenom 2 komentáře, když to vidělo přes 100 lidí, chápu že se nebudu vyjadřovat k nějakýmu technickýmu tématu, když tomu nerozumím, ale napsat, "fuj je to hnusný, nedávé to tam", nebo "jo nevypadá to zas tak blbě, klidně bych si to dokázal představit i ve svým autě" snad není tak hrozný :nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiriczek: díky :papa, uvidíme, jak bude čas, dovolená bude asi kratší, než jsem plánoval a eště se vyskytla nějaká práca na baráku, tak podle chuti, ale zas takové problém by to byt neměl.

mmartinkovic: moc sto nepochopil, nechcu redukcu, jestli se do toho pustim, tak tam budu muset udělat ještě jeden iso konektor na 2. rádio, origo rádio samozřejmě nechám kvůli displeju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když už bych něco dával, tak rádio s DAB. Dát si do auta druhý rádio, jen proto, že mi zbylo mi přijde trochu ujetý.

 

Ono to zapojení nebude úplně snadný, aby sis pak jedním rádiem neodhulil druhý nebo obě rádii repráky. Jako spojit to všechno do jednoho výstupu, to je slušná prasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v el. zapojeny nevidim ziadny problem...v dobe , ked prisla na trh octavia rs, tak audio nadsenec tam potreboval

mat svoj system , ale origo radio sa vyznacovalo schopnostou nahravat dopravne spravy aj pocas parkovania...

cize pri  dalsom starte / po nakupoch/ sa zobrazil cas vysielania a prehrala sa sprava....

riesil som to 4 kontaktnym prepinacim rele pre repro...ktore radio sa zaplo ako posledne to aj hralo...

no a k dizajnu...ci nazvu topicu....mne to nevadi..nevyzeralo to zle  spodne radio malo vysuvny display , takze za jazdy povodne nebolo vidiet....

pri nasej znacke je jedno radio skryte dvierkami v stredovom paneli a druhe pod vyduchmi vidiet...cize na oko tiez pohoda....

Upraveno uživatelem vladosr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmartinkovic: Navigacu nepoužívám, kecá to do muziky, ale mapy občas zapnu.

Jo zvuk z Pioneera bude určitě lepší (doufám), repráky mám samozřejmě vyměněný a přes origo rádio se vovládá celé pal. počítač, tak proto je tam chcu nechat.

Význam asi takové, že bude lepší zvuk (doufám) a bude komfortnější vyhledávání/přepínání MP3 + id3Tagy a jasně, měnič nebo kastlík, tam asi vypadají líp, ale asi bych si to dovedl představit tak mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vies ako sa hovori?

Ak to ma pre teba uzitok, ostatni mozu hovorit co chcu.

Tiez som vymenil origo radio Clarion za Sony, co som si kedysi davno kupil, lebo lepsie a kvalitnejsie hra, mp3, + sub, stare prestalo komunikovat s menicom.

Vyzera to kadejako, ale ked sa tam spravi krytka, bude to celkom ok.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mám to v P307 podobne, origo RT3 + 1DIN autorádio Clarion CZ500E, menič som zatiaľ odložil.

Zapojenie je jednoduché, nízkoúrovňové výstupy (RCA) z rádia vyvedieš na RCA vstup v kastlíku pred spolujazdcom, použiješ kábel samec-samec. Ja mám vyvedené predné kanály. Na RT3 prepneš zdroj na AUX. Funguje je to v celkom dobrej kvalite, vrátane bluetooth streamovania hudby alebo telefonovania na Clarion, mp3 z USB, prehrávanie mp3 CD z mechaniky Clarion. Problém mám s príjmom FM na Clarion, keďže nie je zapojená anténa. Takže rádio ladím na RT3.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...