Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna rádia RD4/RT3 za RT3


mcettl

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám Peugeot 407 r.v.2004. Po cca roce problém s rádiem RD4/RT3 oprava údajně neopravitelné. Po dvou měsících hledání jsem našel s GSM a MP3 RT3.Přední panel ovládání naprosto totožný s původním rádiem ale konektory k připojení jiné. Základní ,,A'' konektor v pohodě ale výstup na anténu jeden kulatý, původní zapojení má 4 konektory na anténu. Dále zapojení na velký zřejmě LCD displej není kam připojit. Potřeboval bych poradit, zdali je možnost určitého přepojení a nebo jsem šlápnul s výběrem jak se říká vedle. Ještě jedna otázka po zapnutí rádio sice pracuje pouze pípá, zde údajně potřebuje přez diag. zapsat VIN. Je tomu tak?

Děkuji za radu

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, na diagnostiku to dám. Jinak co se týká displeje je to ten velký. Ještě bych se chtěl zeptat zdali napájení a info do tohoto displeje jdou z velkého ,,A'' konektoru? Jelikož  je zde ještě jeden kabel s 10 pinovým konektorem ale RT3 takovým vybavena není, tak si nejsem jist k čemu slouží.

Milan

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...