Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loučení s Peugeot Clubem


hardhouse.trip

Recommended Posts

Ahoj.

Chci moc poděkovat všem lidičkám, kteří mi skvěle poradili během mého tříletého působení zde na Peugeot Clubu, a se kterými se skvěle povídalo...

Už skoro rok sem nechodím z důvodu změny značky a působení na Octavia fóru...bohužel zkušenost s posledním modelem 307 (a peněz v ní narvaných) mě utvrdila v tom, že se po dvanáctileté oblíbenosti zn. Peugeot (205, 106, 306, 307), k této značce již nevrátím, a zůstanu u koncernu...

Takže ještě jednou díky všem a hodně zdaru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo škoda. Změna auta nemusí vést ke změně barev klubu, ale čas je jen jeden. To chápu. Dej příležitostně vědět, zda a jak se ti "koncern" osvědčuje. Já mám jeden VW Prassat služební občas k půjčení a je to takové rozpačité 50:50. Ale může to být i jen tím, že zvyk je železná košile. Tak hodně šťastných km :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už Pažouta také nějaký rok nemám,obě auta mám koncernové,ale na forům zavítám skoro každý den i přes všechny možné změny fora.

Prostě ráno začnu kávu,pak mrknu na zprávy na idnes a pročtu pokece na pc  a jdu makat,je to už denní rituál :-)

 

Naopak na škoda forum nechodím skoro vůbec,prostě mě to nechytlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Peugeota jsem nikdy neměla, a po pořízení Forda před třemi lety, kdy se mi většina lidí vysmala, co že sem si to koupila za první auto, jsem na Pezinu nalepila nálepku Peugeot clubu i Ford clubu. Na forum jsem chodivala strašně ráda, i když jsem peugeota neměla a asi ani mít nakonec nikdy nebudu. Prispivam sem minimálně a vlastně sem i daleko méně chodím. Má to svůj důvod ale není to tím, že nemám Peugeot :-) 

Na sraz si vždy když můžu ráda zajedu a i tu spanilku jezdím s maskovanim :-) takže rušit nick kvůli jiné značce auta... Na jednu stranu smysl možná dává ale o tom to forum přeci také není :-) 

Hodně šťastných km a ať škodovka slouží! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...