Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Praská náprava pri toceni volantu A slapnuti na brzdu to pukne veľmi


saslik

Recommended Posts

Stejný problém jsem skoro 2 roky řešil na mé 407 a  stejně jsem na nic nepřišel. Vše jsem vyměnil, i ty podložky na pomocném rámu dodal, neustále měnil spodní čepy a stejně to k ničemu nevedlo. K tomu se neustále sraly další  věci  ( slabý tah motoru, neustále rozsvícení kontrolky ABS a ESP, regenerace bez kontrolky, takže vůbec nevím, že probíhá, zvuk zavírání dveří, jako bych zavíral popelnici atd. Atd. Nakonec jsem to vzdal, nepodařeného Peugeota s úsměvem a velkou úlevou prodal. Koupil jsem si mondeo r.v. 2010 1.8 tdci v kombíku. Jede o hodně líp než  407,spotřeba stejná, prostor a jízdní vlastnosti úplně někde jinde a hlavně nemá takové picoviny na podvozku a žádný fap. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě vrchního uložení tlumičů a  tehlic  jsem vyměnil vlastně všechno a stejně to pořád dělalo. Jen jsem si všiml, že pokud se vyměnily spodní čepy (ty packy), tak to dělalo ty pazvuky o něco méně, ale měnil jsem je vždy po cca. 10000 km. Takže žádná výdrž a byly to čepy ks za 1400 Kč, takže žádný ****. Vždy byly ty ložiska vevnitř naprosto rozsypane. Tohle se frajerum z Peugeotu vůbec nepovedlo. Radši jsem se auta zbavil dokud mělo nějakou cenu,  než neustále něco řešit. Dobře akorát vypadalo, ale pořád se něco sralo. Nejlepší oprava byla ho prodat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pukaním sa prejavuje homokinetický kĺb, no ak by to bolo predsa len pukanie pomocného rámu tak skús doťiahnuť skrutky upevnenia toho rámu, označené č.15.

Snímka obrazovky (94).jpg

Judes diky za radu pomohlo to už to hliníkové pukanie zmizlo ešte ramena (silenty) A snáď to už bude v poriadku...

Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...