Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Špatně řadí 1-3-5 1,6hdi 84kw


Janevel

Recommended Posts

Ahoj, mam více problému s partakem. Mam verzi 84 kw a najeto 180 tisic.

1.) Nechal jsem vyměnit celou spojku ( sehnal jsem originál dle vin), strašně těžce se seslapovala.... Po výměně jde lehce ale jde špatně radit kvalt 1-3-5, jako dostanu ho tam ale ztuha, nezaskoci tak lehce jak 2-4-R. Horní kvalty jako by nezaskoci, maji kontinuální odpor.  Dalsi problem je ze kdykoli prerazuji na dvojku tak skrkne, jednou málo, někdy vic...   Pred výměnou to nedělalo ani jednu závadu pouze těžký pedál... Mechanik co to dělal je <~> jelikož mi promackl vanu jak si podpiral motor, ulamal plasty kde se dalo no proste hrůza.

Prosim o radu co by to mohlo delat pripadne kde a jak seřadit lana řazeni ( dle vin jsou seriditelne lana)

2.) při rozjizdeni a podrazovani se cele auto chvěje  a cuka/trhá. Myslel jsem ze to dela ta spojka ale po výměně stále cuka. Kdyz rychle preradim nebo se rozjedu nedělá nic..jeste se projevuje při odstavení plynu auto hodne cukne jak přejde do decelerace... Mam podezření na silenbloky ale jak určit ktere. Pohledem jsou ok ten horní u rozvodu chodí 1cm na každou stranu.

 

Predem diky za radu Honza 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pod to dneska vlezl..... a to sem neměl dělat... Celý diferak a převodovka od oleje unik někde ve spoji. kde mělo byt silikonové těsnění a od pulky chyby a ktomu začalo něco hučet a řekl bych že to je od převodovky.... Vubec bych se nedivil že to bude tim že tam neni olej.....  Škoda že neni povolene sekání ruk !!!! :bacha:bacha Škoda mluvit.... Už se těším na tu fakturu z Peugeotu až mu přijdu přišpendlit na čelo....:roker

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...