Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sroub u palivoveho filtru


vasekwalenta

Recommended Posts

Ahoj kluci,mam mensi problem.dnes mi zacala tect nafta a po ohledani jsem zjistil ze mi vpraskl uprostred v trnu sroub u palivoveho filtru,menil jsem filtr pred dvema tydny,zjistil jsem ze na novem filtru je dole jakoby od montazni peny...vypada to na vadny filtr?vcera mi auto netahlo asi je to pricinou ze mi tekla nafta .....dnes pri nastartovani a seslapnuti plynu nafta strikala tim sroubem....nevite jak se jmenuje ten sroub?popripade cislo dilu...dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, vasekwalenta napsal:

Ahoj kluci,mam mensi problem.dnes mi zacala tect nafta a po ohledani jsem zjistil ze mi vpraskl uprostred v trnu sroub u palivoveho filtru,menil jsem filtr pred dvema tydny,zjistil jsem ze na novem filtru je dole jakoby od montazni peny...vypada to na vadny filtr?vcera mi auto netahlo asi je to pricinou ze mi tekla nafta .....dnes pri nastartovani a seslapnuti plynu nafta strikala tim sroubem....nevite jak se jmenuje ten sroub?popripade cislo dilu...dekuji moc

 

20160625_193845.jpg

20160625_193241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, vasekwalenta napsal:

Ahoj kluci,mam mensi problem.dnes mi zacala tect nafta a po ohledani jsem zjistil ze mi vpraskl uprostred v trnu sroub u palivoveho filtru,menil jsem filtr pred dvema tydny,zjistil jsem ze na novem filtru je dole jakoby od montazni peny...vypada to na vadny filtr?vcera mi auto netahlo asi je to pricinou ze mi tekla nafta .....dnes pri nastartovani a seslapnuti plynu nafta strikala tim sroubem....nevite jak se jmenuje ten sroub?popripade cislo dilu...dekuji moc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvulMáš už docela dost příspěvků, tak používání fóra by jsi měl zvládat.

Proč je příspěvěk v pokecu a ne v sekci servis, případně konkrétní model?

Není vůbec zmíněn model, motor, rok výroby, což jsou dost důležité informace, které hodně pomohou a odbourají spoustu zbytečných otázek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...