Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NOVÝ ZPŮSOB PŘIHLAŠOVÁNÍ!


Recommended Posts

V 6/21/2016 at 19:25, Gabriel 307 napsal:

No, nevzdalujeme, ptž. fakt je, že na patlacím zařízení to nové fórum funguje tak ze 2/3 - něco nefachčí (např. odmazání Gabrielovy citace, jež mi tam sama vlezla, do které teď zcela nekorektně, avšak vědomě píšu), některé funkce na patlafonu nejsou dostupné vůbec :( Bong!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Asi se ptám na to co víc lidí .. ale hrozně často se mi stává že sem vlezu z mobilu (i třeba potom, co jsem sem ten den už lezl) a znovu to po mě chce se přihlásit ... na kompu ať už v práci či doma to samé. Pracuje se na tom ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to spíš na problém v konfiguraci OS a prohlížeče. Z mobilu sice na klub nechodím, ale z PC žádný problém nemám. Obecně je to v možnostech za 1. prohlížeče ( IE, FF, Opera, GCh, .... ) a za 2. v instalovaném OS W-XP ... W10. Souvisí to s možností volby např. "pamatovat si mě" nebo "uložit heslo". Ukládat hesla je samozřejmě risk, takže tam, kde mi o nějaký průšvih nejde, si heslo uložím (např. P-club), ale zcela odlišné od citlivých informací (I-Banking a pod.) Do těchto oblastí se zásadně přihlašuji pokaždé samostatně  a striktně dodržuji zadání všech přihlašovacích údajů.  

A co se týká správy hesel, existuje hromada programů více či méně odolných (bezpečných) a které umí i spolupracovat s prohlížečem, mě celkem vyhovuje SW "LastPass"

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm "pamatovat si mě" mám samozřejmě všude zaškrtlé ... Nezdá se (někdy) že by to mělo bůhvíjaký efekt :)  No co, tak se přihlásím, ale dělat to denně a někdy vícekrát za den je přecejen poněkud otravné ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...