Schreek

Problémy a chyby nového fóra

789 posts in this topic

Radku, tak mě ještě napadlo, zda tento problém nesouvisí s požadavkem odsouhlasení používání cookies "Tato webová stránka používá cookies." Možná se pletu nebo je to jen náhoda, ale zhruba od doby, kdy se tento požadavek začal realizovat, se také začaly projevovat problémy s přihlašováním. Ale třeba je to blbost.  

@FrantaCV: To odsouhlasení nemá na nic vliv, je to jen upozornění pro uživatele aby věděl že stránka ukládá cookies. Prostě jen hloupý otravný text který odklikneš, nic to nedělá a nemá to vliv na nic, ani když ho neodklikneš.

Hledat musí především systemový admin. Alespoň ted už ví kde

Tak mě se to samovolně odhlašuje jen na telefonu v Chromu, ale jen tak dvakrát do týdne (online denně) a na obou PC doma i v práci to drží jak žid dolar.:D

Mně to drží přihlášený tam, kde jsem nepromazal cookies. Takže stolní PC a mobil bez problémů, ale v notebooku jsem promazal a tam se musím přihlašovat.

před 4 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

@FrantaCV: To odsouhlasení nemá na nic vliv, je to jen upozornění pro uživatele aby věděl že stránka ukládá cookies. Prostě jen hloupý otravný text který odklikneš, nic to nedělá a nemá to vliv na nic, ani když ho neodklikneš.

Hledat musí především systemový admin. Alespoň ted už ví kde

Radku, a nevytvoří to odkliknutí cookies hlášky "Souhlasím/Rozumím" taky jednu cookiesku, že už s tou hláškou nemá otravovat? Může to být začátek nebo pozdější část řetězce příčin... (hodně koukám na May Day :D)

Dobrej nápad Veverko ;) Hlášku jsem dočasně vypnul, prosím otestujte.... ;) 

Nebyl můj, jenom jsem tu myšlenku trošku rozpracoval ;)