Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Radku, tak mě ještě napadlo, zda tento problém nesouvisí s požadavkem odsouhlasení používání cookies "Tato webová stránka používá cookies." Možná se pletu nebo je to jen náhoda, ale zhruba od doby, kdy se tento požadavek začal realizovat, se také začaly projevovat problémy s přihlašováním. Ale třeba je to blbost.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@FrantaCV: To odsouhlasení nemá na nic vliv, je to jen upozornění pro uživatele aby věděl že stránka ukládá cookies. Prostě jen hloupý otravný text který odklikneš, nic to nedělá a nemá to vliv na nic, ani když ho neodklikneš.

 

Hledat musí především systemový admin. Alespoň ted už ví kde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

@FrantaCV: To odsouhlasení nemá na nic vliv, je to jen upozornění pro uživatele aby věděl že stránka ukládá cookies. Prostě jen hloupý otravný text který odklikneš, nic to nedělá a nemá to vliv na nic, ani když ho neodklikneš.

 

Hledat musí především systemový admin. Alespoň ted už ví kde

Radku, a nevytvoří to odkliknutí cookies hlášky "Souhlasím/Rozumím" taky jednu cookiesku, že už s tou hláškou nemá otravovat? Může to být začátek nebo pozdější část řetězce příčin... (hodně koukám na May Day :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně se to chová nějak nevyzpytatelně - když jsem kompletně promazal cookies a celkově celou historii a znovu se přihlásil, tak jsem zůstal přihlášený ( asi 2 dny ). Od včerejška už o zase odhlašuje, ale ne pokaždé. Tak 50 na 50 odhlásí nebo zůstanu přihlášený. A teď "Babo raď" či "Šmudlo hledej" kde je chyba.:(:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předtím mi to občas dělalo taky na mobilu.. to jsem si říkal že bude možná nějakou aplikaci jenže pak sem mobil na reklamaci včera se vrátil a to jsem tam ještě nestihl ani nastavit jiný vyzvánění natož nějaký apky. Je zvláštní že někomu to dělá a někomu ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je to blbost,prosím nekamenovat ...

Otevřu prohlížeč,třeba mozilu.Tam mám nastavenou dom.stránku Seznam.Shodím mozilu do lišty ( nezavřu ji ).

Otevřu znovu "novou"  Mozilu a přihlásím se.Zavřu okno s přihlášeným klubem.To okno se Seznamem je stále v liště.

Otevřu znovu Mozilu,dám klub a zůstávám přihlášený.Takže pokud Mozilu musím úplně ukončím,tak  mně to odhlásí.

No asi nic nového ,jen zkouším. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...