Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Ahoj,udělal jsem test.

Mozila - přihlášení - zavření okna - otevření prohlížeče - byl jsem odhlášen

Chrome - to samé

IE 11 - to samé

Není problém v nastavení prohlížeče - co má udělat při zavření - vymazat vše ... a nebo ne

 

Upraveno uživatelem pajik999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme na tom už stejně. Mě to potkalo dnes pro změnu v "Opeře" - přihlašovací údaje si taky pamatuje. Nějak to ale bude asi souviset s instalací OS. Totálně se mi zhroutili W10 a to do té míry, že se nedají obnovit ani z bitové kopie. Vrátil jsem se k W7 a od té chvíle se musím pokaždé přihlásit. Řekl bych, že to souvisí s dotazem prohlížeče ( při prvním přihlášení ) zda si má uložit heslo pro tento web. Zadal jsem NE.:myslim 

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, FrantaCV napsal:

Řekl bych, že to souvisí s dotazem prohlížeče ( při prvním přihlášení ) zda si má uložit heslo pro tento web. Zadal jsem NE.:myslim 

To je možné, já mám všude zadáno ANO a zatím no problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně máme jisto, že to souvisí s nastavením PC. Na čisté instalaci to funguje. Nicméně neříkám tím, že chyba není u nás, řešíme to nejdřív vlastními silami, když se nepodaří požádáme o pomoc podporu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelámal bych to přes koleno. Jak píšeš - souvisí to s nastavením PC a přihlášení je jen jeden klik navíc - nicméně i na čisté instalaci se to chová stejně. Ty W7, které jsem instaloval, je čistá instalace na nový HDD. Ještě zkusím odhlášení ze stránek, vymazat cookies a historii a pak se nově přihlásit. Třeba to pomůže.:myslim  Výsledek dám potom sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to opravdu tak. Nevím jak se to chová či bude chovat u jiných prohlížečů, ale v OPEŘE je nutné při prvním přihlášení a následném dotazu k uložení hesla (zobrazená lišta v horní části obrazovky) odpovědět ANO. Zaškrtnuté políčko na přihlašovací obrazovce nestačí.

Postup pro odstranění problému v OPEŘE (u ostatních to bude podobné jen v jiném menu)

Zvolit "Menu" - "Další nástroje" - "Vymazat údaje o prohlížení" Dále označit všechna políčka včetně "HESLA" a potvrdit. 

Důležité! Po této akci je nutné VYPNOUT PC - reset (restart) nestačí. Některá data zůstávají v paměti při běžném restartu se obnoví.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám uložená hesla už od pradávna, problem byl jen když se i tady ozvalo více lidí. Tohle je zaležitost cookies, ne toho jestli si uložím heslo, to je uplně jiná věc. Mužu mít heslo neuložené, ale pokud nechci být odhlášen tak na většině takových stránek je možnost zaškrtnout neodhlašovat a stránka tě neodhlásí až do smazání cookies.

Tady možnost neodhlašovat máme ale asi to prostě nefunguje nebo nevim kde je chyba, jinde mi to nedělá. Vysvětlení že je to nastavením PC neberu, je to nesmysl.

Frantův návod je nesmysl, nevim proč bych si měl mazat hesla a restartovat počítač kvuli tomu že stranka generuje vadné cookies, tím se to opravdu nespraví. Možná na chvíli do zapsání další vadné cookies. Akorát člověk přijde o hesla a zadělá si na další trable.

 

Další chyba: Nezobrazují se notifikace nahlášených příspěvků, nevidim ani notifikaci nahoře, a nevidím ani u přispěvku popisek že byl nahlášen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Radek: Tak úplný nesmysl to zase není. Smazání samotných cookies nepomohlo, až smazání hesel zabralo a ANO samozřejmě jsem si smazal všechna a musel jsem je znovu obnovit. Dále už vše běží jak má včetně P-klubu. A notifikace mi také chodí bez problémů jak na stránkách klubu, tak mailem když jde o SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notifikace o kterých pišu se týkají Adminů a Moderátorů, tam se to asi netýká běžných uživatelů.

@Péťa no mě ani nahodou, a už déle

S těmi hesly to bude nějak jinak. Hesla s tím opravdu nemají nic společného, je to pouze o cookies.

Například v IE nemám uloženo ani jedno heslo, nikdy jsem IE nepoužival, dnes jsem ho vyzkoušel a přihlásil se na klub, po zavření a znovuotevření jsem byl odhlášený i přes to že jsem zaškrtnul že chci zustat přihlášený.

Chyba je v cookies které se ukladají a jsou nějaké chybné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná stupidní nápad - mě to neblbne - jsem jen "uživatel" a co koukám tak to blbne členům (admin, moderátor, apod) - je to tak? 

Rozdíl v účtech a tím generování cookies???

Upraveno uživatelem Honza3008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem do prohližeče nakopiroval cookies z NTB kde jsou uloženy staré cookies, nemazal jsem je ani nepamatuju a tam mě to neodhlašuje.

Ted to funguje i tady v PC, ale jakmile jsem v NTB cookies smazal začalo to odhlašovat i tam, takže opravdu je chyba v současných ukládaných cookies, kdo je promaže tak se mu problem projeví po smazání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspoň víš, kterým směrem jít. Jak jsem psal já cookies nemažu a no problem...

A tím pádem je ani mazat nebudu aby se mi to nevysr..... :D

 

Teď ještě od kdy přesně to blbne a co se v tu dobu událo na serveru... 

Takovýhle chyby se krásně hledaj. Namalovat křídou kruh na koberec a zapálit svíčku,,,,

Upraveno uživatelem Honza3008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...