Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

No to já taky, ale ve chvíli kdy jsem z přihlášené obrazovky klikl na banner srazu, tak se zobrazilo zmíněné oznámení. Tuším kde je chyba - tedy pokud to vůbec chyba je - Chová se to stejně jako klik na jiný reklamní banner, který mě přesměruje na stránky zadavatele reklamy. Tzn. dojde k přesměrování na obecně dostupné stránky klubu. Tedy na www.peugeot-club.com . Jen mě pobavil ten "Překročený limit";) 

Jinak informace o srazu jsou normálně dostupné v založeném vlákně, takže žádný problém.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už asi tři dy mě forum opět odhlašuje, pokud přijdu poprvé, nebo přes odkaz z mailu, nebo otevřu odkaz v novém panelu jsem odhlašen a nelze se přihlásit, stranka vypiše že muj prohližeš neukládá cookies, přitom to někdy jindy uplně normálně funguje.

Promazaní cookies a cache proběhlo několikrát. Prohližeč Firefox aktualní verze, ale už s emi to stalo i na Chrome v práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 3. 2017 at 8:54, Schreek napsal:

Bavíme se o mobilu, tabletu, počítači? Jakém systému? Prohlížeč?  Jak často to odhlašuje? Prosím o info a mrkneme na to... 

Jedná se o pc s prohlížečem Google chrome. Musím se přihlásit pokaždé co zapnu internet(spustím peugeot stranku).. popř pokaždé i z nějakého odkazu.. os Windows 8.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože tvuj prohližeč podoruje oznámení které naše forum umí, když dáš povolit tak ti při nové odpovědi na SZ, nebo na pravě navštívené vlákno atd... vyskočí dole vpravo notifikace. Mužeš dát povolit nebo zakazat a do smazání cokies je volba povolit nebo zakazat platná.

Dělá to na více webech, je to novější funkce prohlížečů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...