Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy a chyby nového fóra


Schreek

Recommended Posts

Máte to tam stěžovatelé... jen se budete muset každý rok 1.1. ráno stěžovat, aby se to přepsalo z 2017 na 18 pak 19 pak 20... neumí to v daném poli proměnou jako je tomu u starších datumů (jiné pole) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se dám asi na podnikání. A vyvinu s týmem vědců plugin pro webové aplikace, napojený na zásuvku 220V. A pokaždé, když takoví, jako OK406 napíšou větu s hrubkou, že by se za ní styděl žák páté třídy základní školy je to probije aby se jim konečně rozsvítilo ! :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, ozzy56 napsal:

už jste dostali dopis od právničky!! s titulem JUDr. dopis, ve kterém se jednalo o zetě a ona snad pětkrát použila slovo ZEĎ??

proti tomu je ,,správní datum'' od policajta houno :papa

Prej už není fízl .. Jinak -  "starém fórum"  ... "problémy nebyli" ... "zobrazil správní datum" - to máme 3 gramatické prasárny ve dvou krátkých větách. Člověk na drogách by to napsal líp :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, StibTo napsal:

Já se dám asi na podnikání. A vyvinu s týmem vědců plugin pro webové aplikace, napojený na zásuvku 220V. A pokaždé, když takoví, jako OK406 napíšou větu s hrubkou, že by se za ní styděl žák páté třídy základní školy je to probije aby se jim konečně rozsvítilo ! :cool:

Chyběj ti tam 2 čárky ve větě... :D 

Já nevim, že vás to furt bere.. :) No tak je dislektik no..?! Celkem běžná porucha dnešních dětí.. ty taky budem probíjet 220..?! :myslim

Jinak k tématu: rok 2017 tam přeci bejt nemusí ne..? :) Datum 28.ledna a 28.ledna 2016,  je rozdíl... Teda aspoň pro mě.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ani není dislexie, ale jenom prostá nepozornost a chybějící autokontrola - tedy přečíst si, co jsem napsal, než to pošlu do světa. 

A pak tady existuje možnost editace v případě, že si chyby všimnu až po odeslání příspěvku. V tomto případě chybějící čárka ve větě.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Syntaktická chyba (,)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 2. 2017 at 8:52, Weri 605 napsal:

před 11 hodinami, StibTo napsal:

Chyběj ti tam 2 čárky ve větě... :D 

Já nevim, že vás to furt bere.. :) No tak je dislektik no..?! Celkem běžná porucha dnešních dětí.. ty taky budem probíjet 220..?! :myslim

Jinak k tématu: rok 2017 tam přeci bejt nemusí ne..? :) Datum 28.ledna a 28.ledna 2016,  je rozdíl... Teda aspoň pro mě.. :) 

No jo no, já to beru .. Ty se prostě musíš ke všemu vyjádřit a všude na***at hafo smajlíků ... Tak v pohodě. Ono někdy by už ani těch 220V nepomohlo.

Nemusíš hned utočit kvuli pár smajlíkům, nic zlýho nenapsala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...