Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak poznám typ navigace


ddmm

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Já mám tu z druhého obrázku ( RD4 s displejem C ), jsem spokojen. Nečerná, telefonuje, hraje CD, USB, AUX, hudbu ze telefonu přes BT.

Mít tam navigaci to by mě štvalo, že vlastně není dokonalá, aktuální a že mi znemožňuje jiné funkce. Běžně trefím bez navigace a na těch pár zvláštností si vezmu chytrý telefon. Je to další krám, který se může pokazit a pak stojí moc peněz. (jezdit s pokaženým nemám rád). Měl jsem tak skvěle vybavenou 607, až jsem zjistil, že jsou to jen zbytečnosti, které se kazí (elektrická sedadla, stmívací zrcátko).

Clipboard01.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych doplnil - s navi souhlas, přes BT pouze telefon, A2DP BT profil v rádiu je naprosto příšerný a hudba neposlouchatelná (výpadky, naprosto příšerný převodník), skončil jsem na AUX. USB hraje, ovšem systém řazení alb a skladeb jsem dodnes nepochopil a už se ani nesnažím. Základní repro je velmi tristní bohužel, především zadní - JBL určitě vhodné. V tomto okamžiku mám nějaký problém s anténou, momentálně nemám čas to řešit, místo mizerně hrajícího rádia tedy poslouchám AUX.

Elektrochromatické zrcátko beru jako skvělou věc, škoda, že je jen vnitřní. "Inteligentní LED" osvětlení zvláště od germánů často nechápe, že i zrcátka (která nevidí) prostě oslňují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

prosím tohle je RT6 ? nebo RNEG ? a jaký je v tom rozdíl.. někde někdo píše že rneg je s sd kartou jinde píše že je to rt6 potrebuju vědět podle čeho hledat mapy + aktualizace eventuálně kdyby někdo věděl jaké jsou poslední budu rad za radu :) aspoň mi to ulehčí hledání a tyhle stroje umí bt straming? hudby do radia ? nebo ne? viděl jsem par videí kde to měli se stejným modelem.. díky :) 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...