Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 Hdi 98Kw 2001 A/T


saguaro

Recommended Posts

Ahojte,rád by som sa podelil o moju skúsenosť so 607-mičkou.Po kúpe som v absolutnom poriadku najazdil niečo cez 300km v rychlosti do 130km/h v deň kúpi.Na druhý deň po asi 50km ceste keď som začal pridávať plyn pri 110km auto začalo trhať.Na další deň cesta na dialnici po asi 60km jazde pri 130km/ mi začal skákať tachometer na 70km/h spať na 130km par krat opakovane pritom rýchlosť bola 130km..nasledne mi rozsvietilo kontrolku abs.. ta svieti dosial..po dorazeni do ciela a naslednom odstaveni auto na cca 1,5hodiny pri po asi minute jazdy v meste dolu strmym kopcom zhasol motor za jazdy pricom pri pokuse nastartovat nestartovalo..po asi 5min som skusil znova a nastartovalo v pohode..idem asi 2 minuty postojim na prechode a auto sa ani bohovy rozbehnut..isiel som 30 po najblizsie parkovisko s tym ze lietali otacky hore dole auto hucalo a slo len 30 viac nie..Zhasol som motor na asi 15 minut a v pohode som presiel vcelku 100km domov..Mate niekto podobnu skusenost?Na diagnostike som bol ziadna zavada len to abs ani v historii..som z toho na prasky..Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím. Prověř baterku v kufru, ta umí způsobit nepochopitelné závady - do té doby nemá cenu opravovat něco jiné. Dej tam aspoň na pokus jinou normální hermetickou baterku (nedolévací), ta co tam je, nemá žádné speciální vlastnosti, pouze se od ní nechce startovací proud.

 

Pak to zkus znovu, zda řešit dále čidlo ABS, nebo něco v motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...