Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čelní sklo - identifikace


Loshon

Recommended Posts

Chystám se na výměnu čelního skla u 807 svépomocí. (Je prasklé a bez pojištění.) Zasekl jsem se hned u správného výběru skla.

 

Jak poznám, které sklo je to správné? Dá se to zjistit podle VIN (v Service Boxu jsem přesnou specifikaci nenašel) nebo podle čísel na skle (neodpovídají ničemu)? 

 

Rozměry jsou všechny stejné, v typu mám asi také jasno (čiré se senzory a pokud bude, tak i akustickou folií), ale nevím, jaký držák zpětného zrcátka, zda číslo 6 (kulatý) nebo 12 (typ O - obdélník). Neúspěšně jsem se snažil rozklíčovat pomocí internetu identifikaci skel (např. 6546ACDMVZ6P), zda ve výběru není ještě nějaká záludnost.

 

Budu rád i za další tipy, co mě čeká a nemine při výměně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

ahoj.....kupuji auto, chci v rámci PR pojištění skla a nevím, na jakou částku mám dát pojistku. Peugeot 807 rv. 2011, má senzor deště. VIN VF3EBRHD8BZ038983 .

Když jsem měnil na Lancia Phedra před cca. 2-3 roky, tak to bylo cca. 16 000Kč. Šlo to také na pojistku, tak možná cenu vytáhli nahoru.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahojte,

po roku a pol musím opäť meniť čelné sklo. Mám jedno "vo výhľade" ale je vraj z C8 r. 2005. Preto poraďte, či mi bude sedieť na môj P807 2007 2.0 HDi. 100kW. Je za dobrú cenu, a ak bude pasovať, bral by som ho. 

Na foto je označenie toho skla.

Dík za rady.

Sklo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...