Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na 106


dýzl

Recommended Posts

Zdravím,zde v sekci 106 jsem nový,předtím jsem se nejvíce vyskytoval  u 405.

Synovi jsme koupili P106 1,1-44kW,první datum registrace v A je 1996,pětídvířko. Na p.dveřích z obou stran je nápis HUSKY,už jsem to párkrát viděl ale doposud jsem se nazajímal  "vo co go!" Víte někdo co to znamená - stupeň výbavy nebo jen nějaká edice k nějaké příležitosti?Děkuji.

Nyní technický dotaz ,má pár problémků,nejvíc asi budík teploty.neukazuje Zatím OK ale až s tím bude jezdit jen mladej-není technický typ,mohl by to po.....kde je prosím čidlo ,na chladiči nebo na termostatu.jak je to s olejem,osobně bych vzhledem ke stáří lil stejný olej jako do stejně staré Xantie-total Quartz 7000 10W-40 ale v  manuálu (německy je spíš Ineo a 5W30 ...).

post-8875-0-80508400-1464368821_thumb.jp

post-8875-0-00250100-1464368834_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ineo snad ne ... to je pro HDI s FAP, pokud vím. Dal bych tam TQ7000, ono by to možná vzalo i TQ5000 (15W-40). 

 

Jinak o Husky si můžeš přečíst zde: 

http://aebergon.perso.neuf.fr/Peugeot/page_Peugeot_106_Husky.htm

Je to sice pro starý model, ale bude to podobné. 

 

Dej sem fotku budíků, zda tam je skutečně teploměr ... může tam být jenom kontrolka teploty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinorak ,OK 406 Díky,byť jsem si myslel ale jistoto je jistota v Haynesu jsem toto zatím nenašel,tak jednoušší je zeptat se!

Milane-nic se neděje,mne nenapadlo že by někdo tde na fóru nevěděl o dvou variantách tohoto-budík nebo kontrolky!

Nevíte na kolik se líší saxo a stošestka? Na service u Peu se nedostanu,byť jsem tam měl účet.ale mám jen na citroenservice .Osobně mám za to že jsou to identická auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Husky je název edice, olej dávej 10W40 a měň ho co 15 tisíc max., mladému vysvětli, že pokud jde teplota do červeného, musí to řešit změnou jízdního stylu, nebo zastavit a vypnout motor, syn kolegy v práci tak uvařil motor, protože údajně neměl kde zastavit :mrk , tak jsem mu doporučil, aby si místo opravy motoru koupil jiné auto, pak se dosmál ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy  to mladej ví,ale nešel teploměr-proto jsem se obával.Ale stejně i když budíky ukazují a všechny kontrolky jsou OK tak přesto ,jsou lidi,které  červené kontrolky vůbec nevarují  pak se diví když něco zmaří!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo zkoušel jsem snad stokrát všechna co mám hesla na citroen a peugeot ale ani na jedno nejde,dokonce ani na jeden ze dvou emailů nešlo obnovit ,prostě jednoho dne mi byl zrušen přístup,neřeším,naštěstí na citroeny funguje!!!Dokonce i novou registrace-nelze tak nevím.

Chrnec díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...